2733
2734
عنوان

دهه شصتیا جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 27 پست

فکر نمیکردن ایقدرر نه  ایقدررررر هم سنام تو ای سایت باشن ۱۳۶۶ چند تا داریم

خوب ی حذبی گروهی چیزی تشکیل بدیم خووو۰🤔🤔 

♂️♂️♡حاجی این راهی که داری میری تا تهش خودتی و خود اونی که تا تهش باهاته پاهاته👣👣👣♂️♂️عاقل تا پی پل می گشت دیوانه پا برهنه از آب گذشت🏊‍ ♂️♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اونا هم اونطوری بزرگ شدن الانم مثل چوب خشک هستن نمیشه تغییرشون بدی تو فقط زبونشون بگیر  و کارخودتو بکن .اگه میگن فلان جا نرو یه چشم قربونت برم بگووو و بعدش برو .به همین سادگی 

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
بله متاسفانه والدین من اصلا نمی دونستن چه آسیب عظیمی به روح و روان من زدند.  مدل ۶۳ هستم✋✋

بدون ختو خش بی رنگ ۶۳؟؟😁

♂️♂️♡حاجی این راهی که داری میری تا تهش خودتی و خود اونی که تا تهش باهاته پاهاته👣👣👣♂️♂️عاقل تا پی پل می گشت دیوانه پا برهنه از آب گذشت🏊‍ ♂️♂️
2731
بدون ختو خش بی رنگ ۶۳؟؟😁

والا روح و روان بهم ریخته، اعصاب خراب. ولی ظاهرم بی خط و بدون رنگه🤣🤣

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

هیی بیان دهه شصتی ها انقلاب دهه ایی بکنیم 

منم متولد 65 ام، پدر و مادرا تغییر نکردن تفاوت توی نسلهاست

ما دهه شصتی ها هیچوقت تحت هیچ شرایطی نمیتونیم تو روی پدر مادر وایستیم حتی اگر حرفی که میزنن نادرست باشه نمیتونیم مخالفت کنیم 

اما نسلهای بعد ما راحت جبهه می گیرن و در اکثر مواقع حتی اگر پدر و مادر درست بگن اینا میخوان مخالفت کنن

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹

من جای کبودیام هنوز رو تنم هست اینقدر منو میزدن اون موقع دهه ۶۰ تو میگم اینتور بود ما اگه بریم جانبازان همه دهه ۶۰ تیا ۶۰ به بالا جانبازی میگیرن

2738