2737
2734
عنوان

دهه شصتیا جواب بدن

299 بازدید | 27 پست

سلام. من ی دهه شصتی شصتیم یعنی اون وسطم. نمی‌دونم هم نسلام باهام موافقم یا نه والدین زمان ما خیلی اخلاقای استبدادی بارز یا پنهان دارن. دقت کردین؟ منظورم متوالی سی و چهل. حتی ممکنه آروم و بی حرف باشن اما استبداد ذهنی شدید دارن و اصلا گوش شنوا ندارن هیچی از درون در بچه هامون درک نمیکنن و اکثرا حالات سادیستیک داشتن. 

پدر مادر منم حرف و کار خودشون رو میکنن و بچه ها زیاد نمیتونن روی افکارشان تاثیر بزارن ولی پدرشوهر مادرشوهرم اصلا اینطور نیستن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا

تا این حد که حتی الان که چندین ساله زندگی مستقل دارم و مادر شدم هم گاهی دوست دارند یه سری مسائل رو کنترل کنن

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2738

من مامانم اینجوریه ولی بابام همیشه به روز بوده  و هست خدا به همه پدرو مادرا سلامتی بده وسایه شون همیشه بالا سرمون مستدام  

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞

۳۴ سالمه اما هنوز برام تصمیم میگیرن هم نسلام من با کلی تحصیلات پیش والدین شون هنوز باید عین بچه حرف ببرن در هر زمینه ای دخالت ببینن و. هیچم نگم بشونم برمیخوره. خیلی خنده داره. اگه چیزی ناراحتم کنه زار میزنم ی کم ب رام میان دوباره تا خودمم برمی‌گردم سر افکار خودشون و فشارا

2706