2733
2739
عنوان

بهترین کار برای رفع تیرگی و موهای زائد بدن🍃🌺 با یه تیر چند نشون 😉

| مشاهده متن کامل بحث + 4828 بازدید | 125 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی برا خریدنش کجا برم چی بگم؟

یه چیزهایی هست توو بسته مقوایی مورد تیز بره اسمش از اونائه؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2728
عزیزم چند بار تاحالا استفاده کردی؟ باید اب داغ باشه حتما بدنت کامل خشک باشه  غلظتش هم بای ...

دوسالی هس استفاده میکنم....بله همه اینارم ک گفتید انجام میدم ولی دیگ جدیدا خارش پیداکردم ک دکتر بهم گفت حساسیت پیداکردی نزن

منم همین کار و میکردم😶 با دستکش ولی خییییییلی برداشتنش طول میکشید

برای برداشتن از لیف کاملا جداگانه استفاده کن 

تند تند بدنتو لیف بکش همش ۵ دقیقه بیشتر نمیشه که 

تازه من با کاردک جمع میکنم 

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
چقد خب کدوم شهری من کیلو ۴۵ گرفتم 

چخبره😳

برنامه باسلام رو نصب کن یه اپ مثل دیجی کالا هست 

هر غرفه یه قیمت داره ولی گرون ترینش کیلو ۲۰ تومنه‌‌‌‌...

من ۱۰ کیلو ۱۰ کیلو سفارش میدم قشنگ تا چندماه دارم 

اول نظرات اینا رو بخون بعد خرید کن

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
اسی برا خریدنش کجا برم چی بگم؟ یه چیزهایی هست توو بسته مقوایی مورد تیز بره اسمش از اونائه؟

اسمش نوره زرنیخ دار هست گلم 

نه اونا کارخونه ایه اینا رو به صورت فله ای و کیلویی میفروشن 

میتونی از عطاری های معتبر تهیه کنی 

من خودم سفارش میدم تو  باسلام تو هم میتونی بری بین غرفه ها بچرخی و از یه جای خوب سفارش بدی

کیلو ۱۵ تا ۲۰ تومن ایناس

2738
دوسالی هس استفاده میکنم....بله همه اینارم ک گفتید انجام میدم ولی دیگ جدیدا خارش پیداکردم ک دکتر بهم ...

پوستت خشک شده عزیزم

باید بعدش به پوستت روغن یا لوسیون بدن بزنی

پوستت خشک شده عزیزم باید بعدش به پوستت روغن یا لوسیون بدن بزنی

بله دقیقا خشک شده...قبلنم میزدم اینجوری میشدم‌روغن نارگیل میزدم خوب میشدم..ولی الان دیگه اونم بی تاثیرشده..همینه دیگه ب فکر لیزر افتادم

بله دقیقا خشک شده...قبلنم میزدم اینجوری میشدم‌روغن نارگیل میزدم خوب میشدم..ولی الان دیگه اونم بی تاث ...

این ترفند هم که اپیلاسیون کنی بعد نوره بزاری هم رو کم شدن مو خیلی تاثیر داره 

من حساسیت دارم پر جوش میشم با خارش وحشتناک😢

۱۱۲۲۸…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…با ژینا1400/8/27 در مغازشون🍫با سمانه و سارا1400/11/15 در مغازشون❤️با سمانه و سارا1401/1/10 در مغازشون...با ماهی در خونشون 1401/1/18... با نیکیا تو نوبهار 1401/1/25...12-13 مرداد در کافه استارباکس
2706