2733
2739
عنوان

بهترین کار برای رفع تیرگی و موهای زائد بدن🍃🌺 با یه تیر چند نشون 😉

| مشاهده متن کامل بحث + 4888 بازدید | 125 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نی نی سایت از طریق این دوستم آشنا شدم گرفتم واقعا عالیه  @یازینبکبری   😘😘

دقیقا 

ایشون به منم خیلی کمک کردن💋❤

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
2728
من حساسیت دارم پر جوش میشم با خارش وحشتناک😢

بعدش حنا بزار 

و اینکه روغن یا لوسیون بدن بزن

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
2740
بعدش حنا بزار  و اینکه روغن یا لوسیون بدن بزن

اها مرسی

۱۱۲۲۸…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…با ژینا1400/8/27 در مغازشون🍫با سمانه و سارا1400/11/15 در مغازشون❤️با سمانه و سارا1401/1/10 در مغازشون...با ماهی در خونشون 1401/1/18... با نیکیا تو نوبهار 1401/1/25...12-13 مرداد در کافه استارباکس
میشه لطفا روش استفاده شو بگین، بدنمون خشک باشه یا خیس صورت و، زیر گلو هم میتونیم بزنیم

من کل بدنمو تا گردن کامل میزارم 

بدنت باید کاملا خشک باشه حتی یزره هم مرطوب نباشه 

آب باید داغ باشه 

خمیرت باید غلیظ باشه مثل ماست چکیده 

دستکش بپوش حتما 

مدت زمانش هم بستگی به موهای بدنت داره بین ۳ تا ۵ دقیقه 

اما قسمت هایی مثل گردن و روی سینه اینا که پوستش نازکتر و حساس تره باید زدوتر برداری 

با کاردک تست کن اگه برده بود بردار نوره رو

بوی بدی داره تو اپارتمان سخته ، بو از فاضلابها به طبقات میرسه همسایه شاکی میشه ولی در کل اثرات درما ...

میتونی با گلاب مخلوط کنی👌

نوره همونه که بوش خیلی بده و تو عطاری ها هم میفروشن؟؟؟

بله عزیزم

2706