2733
2739
عنوان

سیاست های رابطه با bf

| مشاهده متن کامل بحث + 4139 بازدید | 60 پست

نکته ی بعد انتظار مالی داشتن از طرف مقابل‌

خب خب خب رسیدیم ب قسمت جذابش.

دوستای گلم پسرا پول خرج کردن برای دوس دخترشونو دوست دارن.وقتی خودشون دوس دارن و لذت میبرن ازین کار نمیدونم چرا یه عده میان میگن دختر باید مستقل باشه و دنگ رستورانش خودش بده. بابا وا بده اینقدر خارجکی نباششش. والا تو همون خارجم اصلا اینطوری نیست و زنان حقوق مالی دارن....حالا چ برسه به ایران. اون قدیمیا یچیزی می‌دونستن که مهریه رو ایجاد کردن حالا بگذریم دوستی ک مهریه نداره ولی اینکه دختره بره سر قرار دنگ کافه شم خودش بده خیلی ظلمه بخدا. حتی یکی در میون هم نباید دختره حساب کنه . بخاطر اینکه اون آقا پسر باید بفهمه ک وقتی ک در اختیارش گذاشتی بیخودی که نبوده ک بخوای پول هم بخاطرش بدی. 

پس باید انتظار مالی داشته باشی ازش اونم نه کم خیلی زیاد بخواه ازش. مثل خدا میمونه شنیدین میگن خدا هر چی بیشتر ازش بخای بیشتر میده. دوست پسرم همینطور . اگه خواسته هاتو نگی ن تنها چیزی بهت نمیده بلکه تورو ارزون و راحت تصور میکنه.

چیزایی ک باید ازش بخوای‌

دسته گل رز بزرگ. کادو تولد.گوشی آیفون. درصورتیکه ماشین داشت ماشینشو بگیر با دوستات برو دور دور. هزینه ی آرایشگاه و میکاپ.خرید تو مجتمع تجاری.بگو مسافرتت بفرسته تورو خارج یا با خودش .ب اسم زدن ماشین و خونه هم در مراحل بعد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انتظار مالی داشتن از پسر بخاطر اینکه ک پسرای ایران عاااااادت دارن ب این قضیه

چطور وقتی میرن خواستگاری دسته گل و شیرینی میبرن؟ درصورتی که فقط چن دیقه با دختره تو اتاق صحبت میکنن ک آیا بشه آیا اون وصلت شکل بگیره یا نه.

اینقدر براشون با ارزشه چطور مهریه تعیین میشه قبول میکنن حلقه نامزدی سرویس طلا اینا چیه پس؟

ولی وقتی شما اینقدر براش ارزش قائل شدین و بدون این تشریفات دوس دخترش شدین بهش افتخار دادین(گفتم مغرور باش) باهاش برین بیرون  اون نباید خرج کنه ؟

پس دیدین پسرای ایرانی خودشون اینطوری هستن و هرجایی باید طبق عرف رفتار کرد تا وقتی ایرانی مث ایرانیا رفتار کن وقتی رفتی اروپا مث اونا برخورد کن اگه دیدی دنگ دادن توام بده  

نکته ی بعد انتظار مالی داشتن از طرف مقابل‌ خب خب خب رسیدیم ب قسمت جذابش. دوستای گلم پسرا پول خرج ک ...

ببخشید من میخاستم اینطوری باشم میگفتن اگه اینجوری کنی پسرع فک میکنه میخای تیغش بزنی بلخره کدومش

2728

راجع ب بحث انتظار مالی داشتن از دوس پسر هر چی بگم کم گفتم مثال بعد اینکه توی رابطه دخترو پسر کسی ک بیشترین هزینه رو کرده باشه جدا شدن براش سخت تر از اون یکیه. حالا هزینه لازم نیس فقط مادی باشه. هزینه ایی ک ی دختر برای پسر میکنه وقتشه ک در اختیارش میذاره گاهی وقتا از خودش مایه میذاره و بضی وقتا هم جسمش.... کم نیستن دخترایی ک بکارتشون از دست رفته توی رابطه دوستی.

و هزینه ای ک پسر میکنه میتونه وقتش  باشه البته (فقط در صورتی که دکتر متخصص باشه ک هر ساعت وقتش ارزش داره ) مگه نه ی پسر بیکار آلاف وقتش چ ارزشی داره ک براش مهم باشه وقتشو صرف اون دختر کرده. پس میمونه پول پسر..... که هرچی بیشتر خرج کنه واسه اون دختر سخت تر میتونه ازش جدا شه یا اصلا نمیتونه.ک این میشه ازدواج ب همین راحتی

پس دیدین حرفم منطقی بود یا نه؟

حالا ببینم با این حرفایی ک گفتم کسی هس راه های بهتری واسه تبدیل دوس پسر ب شوهر داشته باشه؟ تا باهم بحث کنیم.

ببخشید من میخاستم اینطوری باشم میگفتن اگه اینجوری کنی پسرع فک میکنه میخای تیغش بزنی بلخره کدومش

خب پسری ک این فکرو میکنه بره به درک بهتره. چون مردی ک جنتلمن واقعی باشه برای خانومش کلی پول خرج میکنه دنبال جنتلمن واقعی باش

ببین ب نظرم اینا خیلی زیادیه ما که نمیخوایم طرفو تیغ بزنیم😐

من شخصی ک تصور کردم ی فرد پولداره ک باهاش رل میزنین.

نه کسی ک هزار تومنم واسش پوله. بله برای اون شخص خیلی زیاده ولی کسی ک با شخصیت و پولداره اینا واسش چیزی نیست‌ . درضمن اول بسم الله ک قرار نیست اینارو بخوای. در طول یکسال مثلا. یعنی از کم به زیاد.

باید چشمتون چیزای با ارزش و گرونو بگیره ک اونم بفهمه تو از چی خوشحال میشی

مثلا اول رابطه یه شاخه گل ک بدرد نمیخوره دسته گل بزرگ و کادو اوکیه.یمدت گذشت آیفون ... طلا.... خرید ...و... ماهی یدونش

2738
من شخصی ک تصور کردم ی فرد پولداره ک باهاش رل میزنین. نه کسی ک هزار تومنم واسش پوله. بله برای اون شخ ...

اهااا منم ی فرد گدا رو تصور کردم😂😂😂 میدونی دوس دارم طرف هم سطح خودم باشع :) پولدار نباشه چون من خودم پولدار نیسم پس فردا سرم منت بزاره ک خرجت کردم و این داستانا

نکته ی بعد

هشدار !!!!

هیچوقت توی رابطه نذارین قدرت دست مرد بیفته. احساس کنه بهش وابسته هستید و هر چی بگه گوش میدین فاتحه اون رابطه رو باید خوند حالا چطور

توی خرید جاهایی ک تو میشناسی برو. توی رستوران و کافه بیشتر جاهای مورد علاقه تو برین یکی دو تا هم اون.

هر حرفی زد و بهت دستور داد بر عکسشو انجام بده اصلا فرمان بردار نباش سرکششششش و رام نشدنی باش

اهااا منم ی فرد گدا رو تصور کردم😂😂😂 میدونی دوس دارم طرف هم سطح خودم باشع :) پولدار نباشه چون من خ ...

اصلا مردا ب این قضیه اعتقاد ندارن.... خرج کنه که منت نمیذاره بیشتر براش ارزشمند میشی و قدرتو میدونه.  نمیدونم چطوری اینو توضیح بدم ولی  کسی ک منت بذاره و میدونی منت میذاره بی شخصیته و سریعا باید باهاش کات کنی. 

اگ اینطوری بود پس مهریه هم ننداز واسه ازدواجت ک ی وقت منت نذاره سرت. نمیتونی با این تفکر پیش بری. حرفایی ک نوشتم تجریه ۷ سال متاهل بودن من هست.

اصلا مردا ب این قضیه اعتقاد ندارن.... خرج کنه که منت نمیذاره بیشتر براش ارزشمند میشی و قدرتو میدونه. ...

یعنی منظورت اینه ک اگ واقعا بخوادم منت نمیزاره؟😐

توام با همین سیاستا پیش رفتی؟😎😂 

یعنی منظورت اینه ک اگ واقعا بخوادم منت نمیزاره؟😐 توام با همین سیاستا پیش رفتی؟😎😂 

بلههههه دقیقااا.

ما دخترا ارزشمندیم و باید با کسی باشیم که همه جوره خودشو اثبات کرده باشه بهمون.ک خرج کردنم یکیش هس. هم اینکه ارزش مونو بیشتر بدونه هم ادامه ی رابطه مون تضمین شده باشه ک راحت ترکمون نمیکنه.

2706