2733
2734
عنوان

سیاست های رابطه با bf

4075 بازدید | 60 پست

سلام چیزی ک از دخترای نینی سایت دیدم (اون عده ک دوست پسر دارن) تاپیک هایی ک میزنن خلاصه میشه در این:  چگونه دوس پسر خودرا به شوهر تبدیل کنیم /چرا کسی عاشق من نمیشه /آخرین شات دوس پسرم و...

دلیل این سردرگمی اینه که سیاست بودن در رابطه با پسر رو ندارن و همیشه مشغول زدن این چنین تاپیک هایی هستن

تنها سیاستی ک دارن مربوط میشه ب اون قسمت ک نخوان رابطه جنسی داشته باشن  ک اونم متاسفانه زیاد توش موفق عمل نمیکنن و بعد از یمدت ک به پسره وابسته میشن عشق چشمشونو کور میکنه و.... دیگه بقیشو خودتون میدونین

خب من اینجام تا یکمی ازین سیاست ها و تجربه ها که توی ۷ سال متاهل بودنم داشتم رو ب شما بگم.صبور باشیو تایپ میکنم کم کم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو بگووو

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2728

راز موفقیت تبدیل دوس پسر ب شوهر بیخیال بودن تو این زمینس 

هرچی خودتو مخالف ازدواج نشون بدی طرف مقابل تلاشش برا ب دست اوردنت بیشتر میشه😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

اولین نکته و مهمترینش اینه ک دختران ارزشمند هستن.یعنی اینکه اون پسر طرف مقابلت هر چی ام باشه (پولدار، خوشتیپ جذاب معروف) بازم اون باید دنبال تو باشه ن تو. توی رابطه هم همینطوره وقتی ازت خوشش اومده یعنی اینکه تو برو ببین خودت چقدر خفن هستی :) در اینجاکمی مغرور شدن اوکیه.

نکته بعد اینکه  وقتی ی پسری میاد تو زندگیت و باهات دوست میشه تو نباید طبق جریان آب حرکت کنی. ینی نباید طبق خواسته ها و حرفای اون پسر خودتو وفق بدی. کسی ک بایدبا شرایط زندگیت خودشو وفق بده اون پسره هست.

تو باید همیشه کار خودت  و سرگرمی خودتو داشته باشی‌ . چیزی ک برات مهمتر از اونه. همچنین خونوادت .

و اینارو هم مستقیم نباید بگی ک برات مهمن .غیر مستقیم باید ب کارت و خونوادت و تفریحاتت اهمیت بدی. نباید کل زندگیت بشه اون رابطه و اون پسر

اهمیت دادن به شغل و تفریحات و خونواده به چن دلیل مهمه!

۱ پسره میفهمه ک تو دستت تو جیب خودته و مستقل هستی 

۲ بیکار نیستی ک چشم به گوشی بمونی و منتظر پیامش باشی.خیلی وقتا ما دخترا معتاد پیام دادن به ی نفر میشیم. درصورتیکه پیام دادن با زندگی واقعی خیلی فرق داره.زندگی واقعی ۲نفر پر از چالشه ولی پیام بازی ی سرگرمیه بیهوده اس حتی بدرد شناخت هم نمیخوره. 

۳ پسره میفهمه ک چیزای مهمتر از خودش تو زندگیت وجود دارن و تلاششون واسه بدست آوردن دلت بیشتر میکنه.

۴ اینکه به خونوادت احترام مییذاری و بهشون اهمیت میدی باعث میشه پسره حس کنه دختر خانواده دوستی هستی و بیشتر واسه ازدواج باهات ترغیب میشه.  هیچوقت از خونوادت بد نگو این بدترین اشتباهه. مشکلاتی مثل فقر اعتیاد دعوای خونوادگی به پسره هیچ ارتباطی نداره. بزرگترین اشتباهشان دردل کردن راجع به خونوادتونه.

2706