2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی نون رو بدی دستش خودش بخوره؟ والا دلوین فقط میکس شده میخوره یذره درشت باشه نمیخوره  ظهر س ...

نه اونکه هطرناکه گفت تیکه تیکه اندازشو چطور بگم اخه 🥴🥴🥴مثلا اندازه نیم سانت ولی خب خشکه دیگه پشت بندش چایی میخواد یایه کاسه سوپی ابگوشتی کناردستمون باشه بزنیم به نون بذاریم دهنشون 

2731
من ک استامینوفن گرفتم ولی باز دلم نیومد بدم

من تب داشته باشه میدم وخییییلی بیقرارباشه الکی نده بچه اس دیگه   ببین چطوری خوشحاله آرومه اونطوری نگهش دار یه مدت نق میزنن خوب میشن 

بنظرم باز راه بیوفتن بهتره حداقل سرشون گرمه

اونموقعم باید دنبالشون راه بیوفتیم به جایی نخورن ...کل خونه کن فیکون میشه ازدیت اینا من همه میزعسلیارو جمع کردم میز بزرگم روش پتوانداختم باروروئک میره نخوره بهش هرچی دکوری دارم جمع کردم ..دوتاگلدون سانسوریا بزدگ دارم عزا گرفتم اونارو جیکارشون کنم میره میگیره مبکشهههه والان پرده رو اینقد کشیدا میترسم چوب پرده کنده بشه 🥴🥴🥴

2738

مامانا شیر شب رو کسی قطع کرده؟

وقتی به غذا میوفتن باید قطع کنیم؟

اگه کسی راهکاری داره بگه پسر من کلا بازم رو تنظیمات کارخونست هر ۲ساعت بیدار میشه بیشتر از ۶۰الی ۷۰سی سی هم نمیخوره😣

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

آخه پسر من شیر خشک میخوره ۳تا شیشه داره ولی چون هر ۲ساعت شیر میخوره من باید پاشم نصف شب شیشه بشورم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2706