2733
2734
میخوام ببینم این هفته میتونم یا نه. کلا خیلی استرس دارم

انشاالله راحت از پوشک برمی‌داری ولی استرس چی   امیر علی خیلی بزرگتر از مهوین جونه،من اصلا برام خیلی مهم نیست این قضیه ،بالاخره بزرگ میشه یاد میگیره  

به وقت تولد دوقلوها  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله راحت از پوشک برمی‌داری ولی استرس چی     امیر علی خیلی بزرگتر از مهوین جونه،من اصل ...

ان شاالله 

خب منم ترجیحم اینه بزرگ بشه یاد بگیره، تا اینکه شروع کنم و اذیت بشیم.😁

استرس اینو دارم که نکنه زوده

ان شاالله  خب منم ترجیحم اینه بزرگ بشه یاد بگیره، تا اینکه شروع کنم و اذیت بشیم.😁 استرس اینو ...

آره عزیزم یک هفته امتحان کن ببین اگه اذیت نمیشه بردار وگرنه  عجله آیی نیست بزرگ میشن یاد میگیرن

به وقت تولد دوقلوها  
2728
انشاالله راحت از پوشک برمی‌داری ولی استرس چی     امیر علی خیلی بزرگتر از مهوین جونه،من اصل ...

سلام خورشید جون شما تونستین امیرعلی رو از پوشک بگیرید؟

سبحان ۲سال و ۹ماه هنوز پوشکش شبا خیس میشه دکترش میگه خیلی زوده و آمادگیشو نداره اخه من میخواستم بفرستمش مهد😞😔

و اینکه خیلی لج باز و خرابکار شده سیم تلفن رو کنده تو هر کاری آخالت میکنه جرات ندارم جاروبرقی بکشم بدو بدو میاد شیشه پاک کن که اصلا نمیشه استفاده کنم ماشین لباسشویی رو باید حتما روشن کنه حتی میریم بیرون باید بغل پدرش بشینه و رانندگی کنه خیلی کلافه شدم نمی‌دونم پسر شما هم اینقدر کنجکاو؟

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

و اگر کسی تجربه داره ممنون میشم کمکم کنه

پسر من با بزرگ‌تر ها زود ارتباط میگیره و آشنا میشه و شروع میکنه حرف زدن ولی با بچه های همسن خودش اصلا خیلی میترسه جوری که میریم پارک نباید بچه های نزدیکش بشه

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2740
سلام خورشید جون شما تونستین امیرعلی رو از پوشک بگیرید؟ سبحان ۲سال و ۹ماه هنوز پوشکش شبا خیس میشه دک ...

سلام عزیزم نه امیرعلی تو روز اصلا پوشک نیست خودش دستشویشو میگه ولی تو شب نه   دیگه منم میگم بزرگ میشه یاد میگیره  در مورد لجبازی وخراب کاریش فکر نکنم کسی به امیرعلی برسه،یعنی تو ایام عید همه متوجه شدن که چقدر دوقلوهای من شیطون هستن خرابکار،یعنی من هر جا مهمونی رفتم از اول تا آخر دنبال بچه ها بودم،من مادر بزرگم سکته کردن وتو خونه چند تا دستگاه بهشون وصله ،یعنی تو یک لحظه که کسی متوجه نشده رفته یکی از دستگاه ها رو خاموش کرده بود خدارو شکر زود متوجه شدیم یعنی فقط تو یک لحظه،مثلا به لب تاپ خواهرش نمی‌دونم به چی دست زد اونم یک لحظه که کلا لب تاپش هنگ کرد یعنی از این قبیل کارا اونقدر داریممممممممممم،دست بزن اینقدر داره  و خیلی هم محکم میزنه مثلاً با دستش زده به چشم پدرش مویرگ چشم پدرش پاره شده بود دیگه صندلی گذاشته بود رفته بود کنار پنجره تا کمر خودشو آویزون کرده بود پدرم دیده بود قلبش درد گرفته بود اینا گوشه آیی از کارای خطرناکشه  

به وقت تولد دوقلوها  
و اگر کسی تجربه داره ممنون میشم کمکم کنه پسر من با بزرگ‌تر ها زود ارتباط میگیره و آشنا میشه و شروع ...

امیر علی با بچه های فامیل که می‌شناسه خوب بازی می‌کنه ولی با بچه های غریبه زیاد نه ولی روشنا کلا با بچه های سن بزرگتر بهتر بازی می‌کنه تا هم سن خودش،حالا شاید چون کمتر با بچه هم سن خودش بوده

به وقت تولد دوقلوها  
سلام خورشید جون شما تونستین امیرعلی رو از پوشک بگیرید؟ سبحان ۲سال و ۹ماه هنوز پوشکش شبا خیس میشه دک ...

سلام فیجیل جون. خوبی؟ سبحان جون چطوره؟

چیکارا میکنه؟

پسربچه ها هزار ماشاالله خیلی کنجکاو و بازیگوش هستن.

ما هم یه دونه تو فامیل داریم، از مهوین کوچیکتره. انقد مهوین براش ذوق میکنه ولی اون اصلا انگار بچه ها رو نمیبینه. فقط دوس داره باوسایل خونه بازی کنه😁

مرتب هم از دستش تلفات میدیم🤦‍♀️😅

و اگر کسی تجربه داره ممنون میشم کمکم کنه پسر من با بزرگ‌تر ها زود ارتباط میگیره و آشنا میشه و شروع ...

حس میکنم این طبیعیه. چون بچه های بزرگتر هواشون رو دارن و باهاشون راه میان ولی همسن و سال هاشون لج و لجبازی دارن.

من که دیدم اکثر بچه ها همینن

حالا نمیدونم تجربه بقیه چجوره

سلام عزیزم. خوبین؟ شما مامان هانا بودین؟ همون که عاشق کتاب بود؟😍 دختر گلی خوبه؟

سلام بله عزیزم 

فدات خوبیم شما خوبین ؟ 

دختر من خیلی اذیت می کنه منتظرم یه دکتر هس خارج هس تا چن روز میاد ببرم پیشش ببینم چی میگه 

سلام بله عزیزم  فدات خوبیم شما خوبین ؟  دختر من خیلی اذیت می کنه منتظرم یه دکتر هس خارج ...

زنده باشی عزیزم.

من خیلی از شما حس مثبت میگرفتم.💕

چرا اذیت میکنه؟

کارگاه مادر و کودک بردی، خوب نبود براش؟