2733
2734
انشاالله توضیح میدم مثلا با دسته تی نزن به تلویزیون میسوزه میگه بذار بسوزه🤣😅

دقیقا پسر منم هر چیزی دستش باشه باید اول خرابش کنه به همسرم گفتم اصلا اسباب بازی گرون نخر به ماشین خیلی علاقه داره ولی اونقدر میزنه زمین تا بشکنه  یعنی اگه خراب نشه تعجب میکنه،اونقدر ادامه میده تا دیگه قشنگ وا بده بعد می‌ره دنبال وسیله بازی دگه ،به لگو اصلا علاقه نداره فقط تو خونه راه میره که کدوم وسیله رو خراب کنه،هر روز هم گریه که آبمیوه گیری بده من خرابش کنم،جدیدا هم یاد گرفته از ماشین لباسشویی می‌ره بالا تا دستش برسه به کابینت‌های بالا  

به وقت تولد دوقلوها  

سلام به مامانای خوشگل سال نو مبارک

چطورین ؟فسقلیاتون خوبن؟

خیلی وقته سایت نیومده بودم دلم براتون تنگ شده بود

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به مامانای خوشگل سال نو مبارک چطورین ؟فسقلیاتون خوبن؟ خیلی وقته سایت نیومده بودم دلم براتون ت ...

سلام عزیزم خوبی سال نو شما هم مبارک،دخترت خوبه؟

شما همونی هستی که یبار اومدی گفتی یه مشکل خونوادگی واست پیش اومده و با زن داداشت داری پیگیری میکنی؟😉

مشکلت حل شد خداروشکر؟ همه چی خوبه؟

سلام مامانای خوشگل. خوبین؟ کوچولوهاتون خوبن؟

سال نو همگی مبارک. ان شاالله که برای همه سال خوب و پر برکتی باشه.🌹❤️

چقد دلم برای اینجا تنگ شده بود. خیلی وقت بود که سر نزدم...

بچه هاتون چیکارا میکنن؟

مهوین که ماشاالله باید مرتب یکی باهاش وقت بگذرونه. اصلا نمی‌فهمم روزم چجور شب میشه😁

دیدم اکثر مامانا بچه ها رو از پوشک گرفتن ماشاالله.. من هیچ حرکتی در این زمینه نکردم

چون میگفتن بهترین سن ۲ و نیم تا ۳ سالگی هست، اصلا عجله نکردم. گفتم بذارم بعد عید که هوا هم گرم‌تر باشه.

الان باید از کجا شروع کنم؟ از قبل باید آماده ش کنم؟ اگه آره، چجوری؟

2728
دقیقا پسر منم هر چیزی دستش باشه باید اول خرابش کنه به همسرم گفتم اصلا اسباب بازی گرون نخر به ماشین خ ...

سلام خورشید جون. خوبین؟

دوقلوها خوبن؟

خیلی خوشحال شدم که دختر گلت قبول شد و جواب زحماتش رو گرفت. ان شاالله که همیشه موفق باشه❤️

سلام مامانای خوشگل. خوبین؟ کوچولوهاتون خوبن؟ سال نو همگی مبارک. ان شاالله که برای همه سال خوب و پر ...

سلام مامان مهوین جان،سال نو شما ومهوین گلی مبارک الهی سال شاد خوبی داشته باشین،من روشنا رو چهار ماه که از پوشک گرفتم وخیلی راحت برداشته شد ولی امیر علی هنوز نتونستم  فقط هم توخواب دستشویشو نمیگه حتما باید موقع خواب مای بی بی باشه،بنظرم بهترین زمان برداشتن از پوشک موقعیکه یک کودک بتونه شب تا صبح پوشکش خشک باشه یعنی می‌تونه کنترل ادرار داشته باشه

به وقت تولد دوقلوها  
سلام خورشید جون. خوبین؟ دوقلوها خوبن؟ خیلی خوشحال شدم که دختر گلت قبول شد و جواب زحماتش رو گرفت. ا ...

قربونت برم عزیزم خدارو شکر خوبن و بسیار شیطون، ممنون عزیزم آره خدارو شکر نتیجه زحماتشو دید و همونی که دوست داشت قبول شد چون من از سال دوم دبیرستان  موافق رفتن به رشته انسانی نبودم ولی خودش اونقدر پافشاری کرد تا الان که خیلی رشته شو دوست داره،بازم ممنون عزیز دل  

به وقت تولد دوقلوها  
سلام مامان مهوین جان،سال نو شما ومهوین گلی مبارک الهی سال شاد خوبی داشته باشین،من روشنا رو چهار ماه ...

سلام خورشید جون. ممنون❤️

عزیزم... ماشاالله به روشنا جون

بچه ها متولد چه ماهی هستن؟

چون یادمه از مهوین بزرگتر هستن.

والا تا الان دقت نکردم ببینم خشکه یا نه ولی بعضی روزا قشنگ معلومه خیسه. 

بعضی وقتا بعد از من خوابش میبره یا صبح یه بار بیدار میشه، میبینه خوابم باز می‌خوابه... خب شاید تو اون زمان ها جیش کرده. 

از هفته بعد دقت میکنم ببینم چجوره.

چون خیلی به نظرم سخته انگیزه ندارم شروع کنم

شیر گرفتن خیلی راحت بود

2740
قربونت برم عزیزم خدارو شکر خوبن و بسیار شیطون، ممنون عزیزم آره خدارو شکر نتیجه زحماتشو دید و همونی ک ...

خداروشکر🌹

انسانی خیلی رشته خوبیه ولی خب الان اینجور جا افتاده که بچه درسخون ها میرن تجربی و ریاضی... ما دور و بر خودمون خیلی داریم که تو انسانی واقعا موفق شدن.

سلام خورشید جون. ممنون❤️ عزیزم... ماشاالله به روشنا جون بچه ها متولد چه ماهی هستن؟ چون یادمه از م ...

سلام به روی ماهت عزیزم بچه ها 31اردیبهشتن،دیگه همون خرداد دقیق،کلا روشنا کاراش و دقتش از امیر علی خیلی بیشتره،ودکترشم میگه کلا دخترا از پسرا همیشه  جلوتر هستند و مشکلی نیست،راستش من عجله آیی برای برداشتن از پوشک ندارم بنظرم اصلش از سه سال به بعد هست ،حالا یک بچه آبی خودش آمادگی داره مثال روشنا خودش دیگه نزاشت پوشکش کنم بهمین راحتی برداشته شد،امیر علی هم میگه من اقام،اقاها باید پوشک داشته باشن  به خودش سخت نمیده بچم، من گذاشتم هرزمان خودش خاست از پوشک میگیرمش  

به وقت تولد دوقلوها  
خداروشکر🌹 انسانی خیلی رشته خوبیه ولی خب الان اینجور جا افتاده که بچه درسخون ها میرن تجربی و ریاضی. ...

آره منم چون می‌دیدم درسش عالیه نظرم بود بره تجربی چون بازار کاراش بیشتر در آینده ولی خب خودش می‌گفت اصلا علاقه به رشته های پزشکی نداره،باز تو انتخاب رشته دانشگاهش گفتم حقوق بزن باز گفت علاقه ندارم ،گفتم حداقل فرهنگیان امور تربیتی بزن چون محل خدمتش شهر خودمون بود باز گفت نه فقط دبیری تربیت بدنی تو یک شهرک نزدیک شهرمون،ولی الان خیلی علاقه داره به رشته اش،میگه دوست دارم تو مقطع دکتری ادامه بدم  حالا منم خوشحالم که عاشق رشته اش هست،نزاشت من براش تصمیم بگیرم  

به وقت تولد دوقلوها  
سلام به روی ماهت عزیزم بچه ها 31اردیبهشتن،دیگه همون خرداد دقیق،کلا روشنا کاراش و دقتش از امیر علی خی ...

ای جووونم امیرعلی.... چقد شیرینه این بچه😍😁😁😁

هزار ماشاالله به روشناجون.

مهوین همه چیش جلو بود ولی راجع به پوشک نظر خاصی نداره😁

حالا از این هفته ببینم نظرش چیه.

مهوین اول شهریوره

آره منم چون می‌دیدم درسش عالیه نظرم بود بره تجربی چون بازار کاراش بیشتر در آینده ولی خب خودش می‌گفت ...

هزار ماشاالله که عاقله و پای تصمیم درستش مونده

بالاخره پدر مادر موفقیت و آرامش بچه رو میخواد. خداروشکر تهش هر دو راضی هستین

آره ان شاالله حتما ادامه بده

ای جووونم امیرعلی.... چقد شیرینه این بچه😍😁😁😁 هزار ماشاالله به روشناجون. مهوین همه چیش جلو بود ...

فدات عزیز دلم، ,  ،حالا یک مدت تو روز  پوشک نکنین هر نیم ساعتم ببرین دستشویی ،ببینین مهوین جان همکاری میکنه،اگه علاقه نشون بده یعنی امادگیشو داره وگرنه دیگه سخت نگیرین بزارین به موقعش

به وقت تولد دوقلوها  
2706