2733
2734
کامل توضیح میدی🤭 سپاس

دوقاشق برنج میشورم  یکم نمک میزنم اندازه یه قاشق چایخوری کره واندازه یه گردو سیب زمینی رو خوردمیکنم همه رو قاطی میکنم بانصف لیوان آب میذارم باشعله کم میپزه  نرم که شد باپشت قاشق له میکنم باماست میدم بخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جیگر من واسه دلوین آبگوشت درست کردم نون لواش توش خورد کنم بعد میکس کنم؟ به آراز از چندماهگی آبگوشت ...

من خیلی وقته ابگوشت میدم حتی اب سوپ هم براش گاهی نون  تیلیت میکردم میخورد ... میگن نون سنگک باشه هم سبوس داره هم نرمه و  تیلیتش خوشمزس ...اولش نون رو تیلیت کن روش ابگوشت بریز زودتر نرم میشه  باپشت قاشق له کن که تیکه بزرگ نداشته باشه راستی دکتربه من گفت از۷ماهگی به بعد به بچه نون تیکه کنیم بدیم بخوره ترجبحا سنگک روشم چایی یا آب بدیم 

2731
نمیدونستم والا نخوندم مامانم اینا گفتن ما میدادیم ☹اخه بچه هم دوست داشت😆ولی نمیدم دیگ  بنظرتو ...

قدیمیااا همه چی میدادن به بچه ها الان همه چی با ناز وادائه 🙄🙄🙄من سوپ وآبگوشت وکته نرم و سرلاک وخرما وموز وسیب میدادم ...قدش بدنیس پسرمنم ۶۸بود 

2738
من خیلی وقته ابگوشت میدم حتی اب سوپ هم براش گاهی نون  تیلیت میکردم میخورد ... میگن نون سنگک باش ...

یعنی نون رو بدی دستش خودش بخوره؟

والا دلوین فقط میکس شده میخوره یذره درشت باشه نمیخوره 

ظهر سنگک نداشتم با همون لواش تیلیت کردم دوست داشت خورد ولی حسابی میکسش کردم دیگه

2706