2737
2734
مرسی، اکثر فارسا نشنیدن،‌چون خیلیا پرسیدن اولین باره میشنویم

نه بابا . شنیدن رو که شنیدیم اما خوشش نمیومد . این قضیه برا ،۳ سال پیشه . 

خیلی سخت گیر بود آخرش هم نتونستیم انتخاب کنیم قرعه انداختیم   شایان دراومد .گفتیم اگر دکتر بشه میشه دکتر شایان . اگر مهندسم بشه میگن مهندس شایان .

یعنی شوهرم این جوری نگاه می‌کرد. 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

موقعی که پسر من دنیا اوند تو بیمارستان ، یه اقا و خانم خیلی خوششون اومد ، اونا هم صاحب پسر شده بوده بودن تو انتخاب اسم مونده بودن ، گفتن ما هم نیزاریم علیسان

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اره منم بچم شش ماهه ب دنیا اومدبهش شناسنامه گرفتم.فوت شد قرارشده اگه پسردارشدم همونوبزارم 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
علی عربی با سان که فکر کنم مال ترکهاست قاطی کردین شده علیسان انگار که پیتزا رو با دوغ بخوری به قشن ...

سآن کجاش ترکیه .

سان در فارسی به معنی مثل و مانند هست . 

مثل به سان لب شیرین 

کاملا فارسیه . 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2740
نه اولش میخواسم اسم علیسام بزارم بعدش اینجا دوستان گفتن نزار .گفتم پس یه اسمی بزارم که شبیه هم باشن

عزیزم منم مثل تو بودم بچه اولم فوت شد خیلی دل آشوب بودم سه چهار ماه بعد گزاشتم باردار شدم دوس داشم اسمش همون قبلی بزلرم تاریخ زایمانم همون باشه ولی همسرم میگفت خاطرات بد مرور میشه اینجوری یه اسم خوب بزار کی هی یادت نیاد خاطرات انشاءالله اون دنیا پاداش صبر تون محفوظ باشه راستی اسم محمد تک هست دوس داشتی به پیشنهادم فکر کن میدونی یه حقی بچه ها دارن نسبت به پدر و مادر که نام نیکو هس یه نام نیکو برا بچت بزدر انشاءالله به سلامتی دنیا بیاد و بزرگش کنی 

هرجور خودتون میدونین ولی ی اسم متفاوت از اسم اون بچت بزار ک برات تکرار نشه همش میدونم مادری بچتو فراموش نمیکنی هرچیم ک بشه ولی ی اسم متفاوت بزار بهتره 

با اینکه حتی تو زندگیمون ی روز خوبم با هم ندیدیم اما هنوزم باور نکردم ما زنده ایم و از هم بریدیم ....💕🥲
تو اختراعش کردی پس!!!  ابله اونیه که به قول گفتنی قیمه ها رو میریزه تو ماستا. بعدم گفتم خاک ان ...

احمق اونیه که به تو بگه انسان

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
تو اختراعش کردی پس!!!  ابله اونیه که به قول گفتنی قیمه ها رو میریزه تو ماستا. بعدم گفتم خاک ان ...

علیسان یعنی مانند علی.کجاش بده؟

افراد به اندازه ی کمبودهايشان دیگران را آزار می دهند
2706