2737
2734
عنوان

صورت دخترم کوچیکه اعصابم خرد. میشه

1335 بازدید | 25 پست

امروز دوماهش تموم شد. نسبت به بقیه بجه ها صورتش کوچیکه وزنشم نزدیک پنج کیلوعه
شیرخشکم میخوره ولی بازم تپل نیست 

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

منم خیلی خیلی صورتم ریز بود حتی تا ۱۰ و۱۲ سالگی عصبی میشدم از صورت ریزم ولی خیلی گرد بود الان ازدواج کردم صورتم گرده تپل شدم خیلی راضیم ناناس شدم 😍

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تپل ک خوب نیس...

اینا واقعا چه معیار هاییه ک دارین ...

میدونستی بیشتر این آدمای چاقی ک دور و برت میبینی ۷۰ درصد به خاطر تغذیه نامناسب و بیش تر از حد توی دوران کودکیه... سلامتی بچه رو به خاطر اینکه فعلا لپ نداره به خطر ننداز عزیزم

دختر من سه ماهش تموم شده تااازه پنج کیلو شده

هررجا میرم بهم میگن چقد ریزه😂 ولی نگران نباش .خودش کم کم بزرگ میشه و تپلی

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
دختر من سه ماهش تموم شده تااازه پنج کیلو شده هررجا میرم بهم میگن چقد ریزه😂 ولی نگران نباش .خودش کم ...

بعضیا با وجود. لاغری صورت پری دارن دختر. من صورتش کوچیکه
دورسر دخترت چندبود. دوماهگی

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2740
تپل ک خوب نیس... اینا واقعا چه معیار هاییه ک دارین ... میدونستی بیشتر این آدمای چاقی ک دور و برت م ...

اخه اینقدر کوچیک

عزیزم از الان که نی نیه میخوای انقدر نگرانی برای خودت ایجاد کنی   مگه همه ی بچه ها باید لو ...

لپ. اویزون نه معمولی باشه راضیم
وقتی گردن میگیره صورتش خییلی کوچولوعه

خب حتما به خودتون کشیده ریزه میزست

اره ولی بچگی هام تپل بودم