2733
2739
عنوان

صورت دخترم کوچیکه اعصابم خرد. میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 25 پست
بعضیا با وجود. لاغری صورت پری دارن دختر. من صورتش کوچیکه دورسر دخترت چندبود. دوماهگی

یادم نیست بخدا

دور سر نینی شما چنده مگه

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
ما نوزاد 700 گرمی داشتیم اگ بدونی مادرش چیا میگفت چقد سختی کشیده تا بزرگش کرد

دخترمن کم وزن بود. خیلی سخت بود. ولی هفتصد. گرم واقعا سخته
چندماهگی بدنیا اومد

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اینقدر کوچیک

نگران نباش بابا بزرگ میشه ، بعدشم حالا کوچیک باشه یعنی استخون بندیش ظریفه تو کاری از دستت بر نمیاد ... با غذا خوردن بچه چربیش بیشتر میشه و شاید یکم موقت تپل بشه ولی استخون بندیش ک فرقی نمیکنه... الکی حساس نشو 

2728
منم خیلی خیلی صورتم ریز بود حتی تا ۱۰ و۱۲ سالگی عصبی میشدم از صورت ریزم ولی خیلی گرد بود الان ازدواج ...

خداروشکر

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
دخترمن کم وزن بود. خیلی سخت بود. ولی هفتصد. گرم واقعا سخته چندماهگی بدنیا اومد

اون نوزاد 7 ماهگی

من خودم جفت بچه هام 2780 بودن موقع تولد 

دخترمم دوماهگی یادمه 4750 بود ولی خوب بود بنظر من دکترم گفت خوبه همه چیش

مامی بهار و بهراد  

میدونم سخته میدونم نگرانی داره

اما سعی کن تا بچه ت کوچیکه تمرین کنی بچه ت هرجوری بود همونجور بپذیریش و برات مهم نباشه

چون بزرگتر که بشه این نگرانی شما رو درک میکنه و اعتماد بنفسش از بین میره

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
2740
میدونم سخته میدونم نگرانی داره اما سعی کن تا بچه ت کوچیکه تمرین کنی بچه ت هرجوری بود همونجور بپذیری ...

درسته عزیزم