2737
2734
عنوان

کمکم کنیدددد خونه مادر شوهر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا مادرشوهر ادم عین مادر خود ادم میمونه ، موردی نداره کمک دستش باشی ولی اینجور که تعریف میکنی آین ...

هیچ وقت مادرشوهر مث مادر خودت نمیشه نمیدونم شما حتما هز ملیون ها شما یه نفر 

کوردم 
2731
۱ هفته بعدم کمک ک چه ارز کنم همه کاراشون با منه 

دقیقا کمک کردن باکل کارها روکردن ۲تاس

عروس ما شهردیگه اس میاد کرج منزل پدرم ۲هفته میمونه اصلااااااا یه بالشت جابه جاتمیکنه

همه کارها بامادرمه و خود داداشم رختهواب میندازه ظرف میشوره خرید میره

مادرم راه میره به خودش میگه کلفت ولی روش نیس ازعروس تقاضای کارکنه

اولا سعی کنید مستقل باشید دوما فقط وفقط باهمسرت شفاف صحبت کن بگو درتوانم نیس این حجم کار یا به خواب ...

مثل این که هنوز شوهر ایرانی رو نشناختی

مرد ایرانی هر چقدم روشن فکر باشه ، میگه وظیفته کارای مادرمو بکنی 😂😂😂

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
ببخشید اشتباه خوندم مشارکت بده بگو آبجی جان میشه کمکم کنی دوتایی ظرف بشوریم ..

هییی لعنتی من خیلی خجالتیم اونم پرو داره سواستفاده میکنه مثلا فک کن هم غذا درس میکنم سفررو اماده میکنم میچینم جم میکنم ظرف میشورم فقط یه چای میریزه 

2740
هیچ وقت مادرشوهر مث مادر خودت نمیشه نمیدونم شما حتما هز ملیون ها شما یه نفر 

بخدا منم اولش مامان گفتم ک مثل مامانم باشه  ولی بعضی رفتاراش ادمو خیلی ناراحت میکنه 

هییی لعنتی من خیلی خجالتیم اونم پرو داره سواستفاده میکنه مثلا فک کن هم غذا درس میکنم سفررو اماده میک ...

وا!

از زبونت یه کاری بکش!

ماستی مگه دور از جونت!

سیاست داشته باش

بگو آبجی جون

من دستم به آب حساسه

میشه من کف میزنم شما آب بکشی

ممنون خوشگلم

منتظر ..🤍🍃

خانوما چجوری با نامزدم حرف بزنم ک متوجه بشه رفتار اونارا بخدا بدبخت خیلی بخاطر من با اونا بحث میکنه اگر ببینه اذیت میشم هرکاری بگم میکنه ولی نمیخوام ناراحتش کنم

در حال حاضر بهترین کار اینه که دو سه روز بیشتر اونجا نمونی

آشپزی نکن ، به خواهر شوهرت مودبانه و دوستانه بگو امروز ناهار چی میخوای بپزی بگو کمکت کنم

بعد خوردن غذا ، بشقابارو جمع کن بذار تو سینک ، شوهرتو صدا کن برین تو اتاق تون

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2706