2737
2734
عنوان

کدوم رو براتون بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 120 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

💖

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
ایه الکرسی❤ ممنونم منم برای شما میحونم دلتون شاد ان شاءالله

ممنون😍😍

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
2728
💖

سلام عزیزم بالاخره اومدی 😍😍

نمیدونی وقتی تگت می‌کردم آبی نمی‌شد چقدر ناراحت می‌شدم 😄💔

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
سلام عزیزم بالاخره اومدی 😍😍 نمیدونی وقتی تگت می‌کردم آبی نمی‌شد چقدر ناراحت می‌شدم 😄💔

سلاااااام🤩🤩🤩😍😍😍😍😍

خدا منو ببخشه که باعث ناراحتی مبینای قشنگم شدم☹️

مبینا جانم تو دختر خوش قلبی هستی تو بخوای خدا نه نمیگه دعا کن به خواستم برسم🥺🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️❤️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
سلاااااام🤩🤩🤩😍😍😍😍😍 خدا منو ببخشه که باعث ناراحتی مبینای قشنگم شدم☹️ مبینا جانم تو دختر خوش ...

قربونت برم عزیزم . محتاجم به دعا . چشم حتما برات دعا میکنم .لطفا تو هم برای من دعا کن❤⚘⚘.. 

بعدا ان‌شاءالله هروقت حاجتت روا شد بهم بگو😉😍🤗💖💖💖

قربونت برم عزیزم . محتاجم به دعا . چشم حتما برات دعا میکنم .لطفا تو هم برای من دعا کن❤⚘⚘..  بع ...

مرسیییییی چشمممممممم قابل باشم دعاگوتم❤️

2740
مرسیییییی چشمممممممم قابل باشم دعاگوتم❤️

مرسی گلم 😍😍❤❤⚘⚘

سلام مهربووون....به نیت من ۳سوره توحید ......منم به نیت شما آیت الکرسی میخونم هدیه به حضرت مهدی(عج)

مرسی عزیزم😍😍

سلام به نیت من حمد بخون،منم آیت الکرسی میخونم به نیت شما ،حاجت روا شی عزیزم

مرسی😍😍

@اعتصامی ‍  @من0خییییلی0حاجت0دارم     @بهاردخمل     ...

سلام خوش قلبم خوبی یه حاجت دارم عجیب دلم میخاد بشه داره دل سست میشه به کفر کشیده میشم دعا کن حاجتم بشه هرچی دوست داری بخون 🙃🥺

میشه واسه ظهور امام زمانم دعا کنی آخه دوست داره بیاد نجاتم ن بده لطفا واسه این که یه گل داداش بده به هدیه امام رضا دعا کن یه صلوات بفرست الهی خیرشو ببینی خدایا امید اول آخرم خودتی
سلام خوش قلبم خوبی یه حاجت دارم عجیب دلم میخاد بشه داره دل سست میشه به کفر کشیده میشم دعا کن حاجتم ب ...

سلام عزیزم

برات آیت الکرسی خوندم

ان‌شاءالله اگه به صلاح و مصلحتت هست اتفاق بیفته به حق امام زمان (عج)❤⚘

2706