2733
2739
عنوان

حق دارم نگران بشم راجب نامزدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 47 پست
من فکر میکنم هر کی اینستا داره اخرش  خیانت کار میشه

مث خواهرم فک میکنی

بعد یسال شوهرش اینستا نصب کرده هی دلشوره داره😅😅😅

ولی ببین کسی که بخاد بره به اینستا داشتن یا نداشتن نیست اگه بخاد برع تو بیابونم بزاریش باز یکیو پیدا میکنه میره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر نره اون جاهای تاریکش که عیب نداره 

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
2728
2738

سلام عزیزم ، انسان زندگی میکنه بر پایه امید و اعتماد اگر کسی رو دوست دارید سعی کنید بهش ارامش بدید بهش اعتماد کنید نداشتن اطمینان یک چاله هست که با چشم بسته میوفتی توش ، چاله ای که صدمات جبران ناپذیر وارد میکنه مثل پل های شکسته شده 

چند سالشه؟

ربطی به اینستا نداره. ممکنه پرستار بشه بعدها دل به همکارش بده. ممکنه تو همون مغازه عاشق مشتریش بشه. پس اگه ذاتش پاک باشه خیانت نمیکنه. اما اگه مشکل دار باشه شک نکن تو هر محیطی خیانت میکنه

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
2706