2737
2734
عنوان

حق دارم نگران بشم راجب نامزدم....

580 بازدید | 47 پست

من و دوست پسرم به قصد ازدواج دوساله باهمیم و پدرم میگه دوست پسرم باید کار دولتی داشته باشه تا قبول کنه بیادخواستگاری

دوست پسرم داره برا کنکور میخونه که پرستاری ازاد در بیاد شغلش اصلیش مغازه داره الان میگه برا اینکه بتونیم پس اندازم داشته باشیم یه پیج اینستا بزنیم که فروش داشته باشم

روزهای فرد اون مدیریت کنه روزهای زوج من

ولی من ازفضای اینستا میترسم

فکر میکنم خیانت میکنه بهم

اینم بگم دوست پسرم ادم خوبیه و چیز بدی ازش تدیدم تو این دوسال

من فکر میکنم هر کی اینستا داره اخرش  خیانت کار میشه

مرسی واقعا😐🔪

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وا این چه حرفیه 

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم

منم بدم میاد حسم منم همینو میگه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من فکر میکنم هر کی اینستا داره اخرش  خیانت کار میشه

یکم رو طرز فکرت کار کن 😐🖐️

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2738
عجب فکر منسوخی😐 من پنج ساله دارم یبارم خیانت نکردم

منظور اقایونه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

تو با این فکرت چطور میخوای بذاری دانشگاه ازاد بخونه با کلی دخترای خوشگل 😕

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706