2733
2739
عنوان

دلم واسه دوست دختر داداشم کبابه🥺😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4516 بازدید | 140 پست
خدا بگم چکارشون کنه اینم چند ساله با این دخترس بعد دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده میگرده🙂

گلم فقط خدا رحم به داداشت کرد بلایی سرش نیاوردن 

بهش بگو قید دختره. بزنه دوروز کتک میخوره بعدش تموم میشه

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
داداش من ۴ سال با یه دختر بود ، آخر سر نگرفتش ، دختر عمه م رو گرفت که آفتاب مهتاب ندیده بود ، میگفت ...

خب میگفتی 4 سال هم تو با اون دختر پریدی همین حرف و شک خودت در مورد خودت هم صادقه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا بگم چکارشون کنه اینم چند ساله با این دخترس بعد دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده میگرده🙂

بگو توروخدا با دختر مردم اینکارو نکن گناه داره

اهش دامنشو میگیره

دختره میدونه داداشت برا ازدواج نمیخوادش؟

😆😆😆
اخی  خب میرفت جلو خونشون ی سرک میزد  بابات میدونه زدنش ؟؟

نه 

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙

اینا آخرش با دوست دختر یکی دیگه ازدواج میکنن از نظر خودشون آفتاب مهتاب ندیدس

تنهایی را به بودن های چندروزه ترجیح میدم😎
2738
چرا دوسش داشت ، منم دوسش داشتم چقدر ناز بود ، چقدر گفتم بگیرش ، اما گفت با من بوده از کجا معلوم با ک ...

حالا این زن داداشت خوبه 

بنظرم پسرا فقط با دوس دختر یکی دیگه ازدواج میکنن😑

😆😆😆
اتفاقا هر بلایی سر پسره میمود دادگاه به خانواده دختر حق میداد چون تجاوز به عنف

وا 😕😐

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙
2706