2733
2734
عنوان

دلم واسه دوست دختر داداشم کبابه🥺😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4516 بازدید | 140 پست
دیگه کتک که خورده بهتر از اینکه بلایی سر دختره بیاد چرا؟

من شب قبلش به دختره زنگ زدم گفتم داداشم حالش بده نیومده خونه 

فکر کنم بخاطر اون امروز رفت خونشون

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی از دوستامون بایه دختر دبیرستانی دوست شده باهم رفتن سویت گرفتن خانواده ی دختره دنبالشون بودن زنگ ...

یا خدا 

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙
مگ چند سالشه

۱۷ یا ۱۶ نمیدونم دقیقا

دختره احمق بود گفت بیا ، داداشت که عقل داره ، نباید بره خونه دختر مردم ، باباش میومد چی؟؟؟جون داداشت ...

اتفاقا هر بلایی سر پسره میمود دادگاه به خانواده دختر حق میداد چون تجاوز به عنف

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
2740
داداشت دختره رو دوست داره؟ برا ازدواج میخوادش؟

نه 

اتفاقا هر بلایی سر پسره میمود دادگاه به خانواده دختر حق میداد چون تجاوز به عنف

دقیقا ، این جور موارد سمت دختر رو میگیرن ، چون خونه ی دختره بوده ، باز خوبه عموش بلایی سر این آقا نیاورده

داداش من ۴ سال با یه دختر بود ، آخر سر نگرفتش ، دختر عمه م رو گرفت که آفتاب مهتاب ندیده بود ، میگفت ...

خدا بگم چکارشون کنه اینم چند ساله با این دخترس بعد دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده میگرده🙂

سرنوشت آرمان و غزاله عبرت نشد برا مردم 

خدا نکنه 

دعا کنید چیزی نشه 😭

2706