2737
2734
عنوان

دلم واسه دوست دختر داداشم کبابه🥺😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4519 بازدید | 140 پست
پس هنوزم خانواده هایی هستن که براشون مهم باشه این چیزا ..فک میکردم دیگه همچین ادمایی نباشن

بعله معلومه که هست 

توخوانواده من شرکه

دختری از تبار محکوم به زن ایرانی...        🙏لطفا لایک نکنید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاشکی داداشت حداقل یه جوری دوستشو از خونه میاورد بیرون که بلایی سرش نیارن 😐

اگه بدتر میشد چی 

فکر نکنم دیگه در اون حد باشه که 

من عذاب وجدان دارم چون یکم مقصرم این وسط😢

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙

دل و جرات دختره قابل تحسینه

پناه میبرم به خدا از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده ام... در سرزنش کردن محتاط باشیم وقتی نه از دیروز کسی خبر داریم و نه از فردای خودمان...💙
2742
داداشت چه خوش اشتهاس دوتا دوتا دختر می بره 

دختر عموش که معلوم نبود واسه چی اومده اینا رو هم بیچاره کرده😑

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙
اگه بدتر میشد چی  فکر نکنم دیگه در اون حد باشه که  من عذاب وجدان دارم چون یکم مقصرم این ...

دیگه کتک که خورده بهتر از اینکه بلایی سر دختره بیاد

چرا؟

فرهنگ بحث داشته باشیم🙌🏽اگر کسی سبک زندگیش مخالف ما بود تهاجمی برخورد نکنیم✋🏼
2740

یکی از دوستامون بایه دختر دبیرستانی دوست شده باهم رفتن سویت گرفتن خانواده ی دختره دنبالشون بودن زنگ زدن پلیس اومده پسره رو گرفته الان سه هفتس تو زندونه 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
دل و جرات دختره قابل تحسینه

ببخشید اسم این دل و جرات نیست حماقته 

چه دلیلی داره یه پسر رو بدون اطلاع پدر و مادر بیاری خونه که چی بشه اگه کار خاصی ندارن همون بیرون قرار بذارن با ابروی خودش و خانوادش بازی میکنه پس فردا خواست ازدواج کنه میگن پسر میاد و میره خونشون 

وااای چ بد  حالا عموی دختره چرا ب دخترش گیر داده اخه؟؟  از دوس دختر داداشت خبری نیس الان ...

چون اون فکر میکنه دخترش اومده داداش منو ببینه لابد نمیدونم

نه هنوز😕

اره داداشم کلی بدنش کبود شده اما مهم نیس واسش فقط نگرانه دخترس

چند ساله که باهم دوستن میرن همیشه  ۲۳

دختره احمق بود گفت بیا ، داداشت که عقل داره ، نباید بره خونه دختر مردم ، باباش میومد چی؟؟؟جون داداشت رو میخوای؟؟؟اگر باباش میومد که نمیگفت دخترم خودش پسر آورده ، فکر می‌کرد برادر شما به زور اومده تو خونه شون ، اون وقت میزد خدای نکرده  میکشت داداشت رو؟؟سر حماقت یه دختر 

ب بگو اون بچه ست خره  تو که بچه نیستی  دو روز دیگه شکمش بالا اومد مجبوری عقدش کنی با کلی ...

حالا همچین کاری نمیکنن که شکمش بالا بیاد😐

2706