2733
2734
دختر عموم باباش جانبازه میخواد شرکت کنه بنده خدا خیلی خونده

عزیزم انشالله که موفق میشه حسابداری رشته نسبتاسختیه بازارکارهم زیاد نداره

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
یادم نمیاد من کوچیک بودم اونموقه  مشاور کنکور دخترخالمم بود  در کل اشنا زیاد هس راحت میت ...

عزیز من دانشجو پزشکی که مشاور کنکور باشه حتی میتونه تا ۵۰ ميليون یا حتی بيشتر پول بگیره ولی این خانم میگن همسر من که تو بیمارستان کار میکنه و دانشجو پزشکی هست ۷۵۰۰ حقوق میگیرن 

در صورتی که همسر ایشون مدرک ی رشته‌ دیگه مثل پرستاری یا اتاق عمل یا هر چی که به کادر درمان مربوط باشه رو داشته باشن میتونن این ۷۵۰۰ رو داشته‌ باشن ولی در صورتی که فقط و فقط دانشجو پزشکی باشن نمیتونن 

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرمانشاه چطور؟

چون داروهایی که معرفی کردین اصلا تو ایران نیستن!

(و مهم تر این که شرح حال بیمار رو نگرفتین....)

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
عزیز من دانشجو پزشکی که مشاور کنکور باشه حتی میتونه تا ۵۰ ميليون یا حتی بيشتر پول بگیره ولی این خانم ...

اونموقه مشاور کنکور نبوده و دیقا مشابه شرایط این خانومو داشته 

اوکی این خانوم پزشک نیس 

چی ب من و تو رسید الان 😂 بیخیال عزیزم حوصله ندارم 

🤍🌱 
2731
منظورم این بود که اگر من توی این تاپیک پیامی نمیذاشتم تهمتی بهم وارد نمیشد 

تهمتی نبود و ما هم بر اساس روندی که در همه موارد دیدیم از شما توضیح پرسیدیم که توضیحتون منطقی نبود 

و شما اگه ادعا داری که تهمته میتونی از کارت دانشجوییت که کنارش رو ی کاغذ دیگه نوشته باشی نی نی سایت عکس بگیری و برامون بزاری تا اگه ما اشتباه کردیم ازتون عذر خواهی کنیم

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
اونموقه مشاور کنکور نبوده و دیقا مشابه شرایط این خانومو داشته  اوکی این خانوم پزشک نیس  ...

بهشون گفتم که اگه کارت دانشجوییشونو بزارن و من الکی گفته باشم ازشون عذر خواهی میکنم

ارع ولی تو بانک و شرکت خوبه کار کنع

اره خیلی خوبه منم تو یه شرکت کارمیکنم

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
بهشون گفتم که اگه کارت دانشجوییشونو بزارن و من الکی گفته باشم ازشون عذر خواهی میکنم

وظیفه اون ثابت کردن نیس 

اون پزشک باشه یا نباشه اصلا چیز مهمی نیس توزندگیتم تاثیری نداره 

فک نمیکنم نیاز ب ثابت کردن باشه 

متقبلا برا ایشونم اصلا مهم نیس ما باور کنیم یا نکنیم 

در هر صورت اگ من جای اینخانوم بودم قطعا ناراحت میشدم با این حمله ها

🤍🌱 
چون داروهایی که معرفی کردین اصلا تو ایران نیستن! (و مهم تر این که شرح حال بیمار رو نگرف ...

منم ازشون خواستم که از کارت دانشجوییشون عکس بگیرن و بفرستن که به قول خودشون اگه من تهمت زدم عذر خواهی کنم که نفرستادن 

تهمتی نبود و ما هم بر اساس روندی که در همه موارد دیدیم از شما توضیح پرسیدیم که توضیحتون منطقی نبود&n ...

خودتون رو درگیر نکنید🌸

راست یا دروغ برای ما تفاوتی نداره...

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
وظیفه اون ثابت کردن نیس  اون پزشک باشه یا نباشه اصلا چیز مهمی نیس توزندگیتم تاثیری نداره  ...

همین شماهایین که باعث میشین ی عده تو سایت و جامعه روز به روز وقیح تر بشن و بقیه در مقابل حرفایی که میزنن و کارایی که میکنن نباید چیزی بگن

متاسفم واقعا 

خودتون رو درگیر نکنید🌸 راست یا دروغ برای ما تفاوتی نداره...

فرق داره عزیزم 

اگه به اصطلاح همین خانم دکتر فردا به ی نفر تو همین سایت مشاوره دارویی اشتباه بده برای ما هم تفاوت داره 

همین شماهایین که باعث میشین ی عده تو سایت و جامعه روز به روز وقیح تر بشن و بقیه در مقابل حرفایی که م ...

الان با ی دروغ ایشون کل جامعه بهم ریخت؟! 

واسه خودت متاسف باش 

من نیازی ب تاسف تو ندارم 

چون این شماهایین ک خیلی راحت و بدون فکر قضاوت میکنین

ی درصد فک کن راست گفته باشه 

متاسفم واقعا!

🤍🌱