2733
2734
الان با ی دروغ ایشون کل جامعه بهم ریخت؟!  واسه خودت متاسف باش  من نیازی ب تاسف تو ندارم& ...

جامعه هم از تک تک همین آدما تشکیل شده

قضاوت‌ نکردم فقط ازشون سوال پرسیدم و ایشون به قول معروف پیچوند و متوجه شدیم که اوضاع به چه صورته:/

شما هم تاسفتو برا خودت نگه دار 

همین کارا رو میکنین که تو سایت میان هزار تا داستان دروغ و کلک سر هم میکنن آخر هم به ریشمون می‌خندن 

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
جامعه هم از تک تک همین آدما تشکیل شده قضاوت‌ نکردم فقط ازشون سوال پرسیدم و ایشون به قول معروف پیچون ...

والا من سوالی تو حرفای شما ندیدم بیشتر حرفتو ب کرسی میخاسی بنشونی 

اوکی حرفاتون کاملا در حد خودت درسته 💚 نریپ

🤍🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درامد چطوره؟؟ 

ثابت نیس15تا20

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2731
موفق باشی گلم

مرسی همچنین

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......
والا من سوالی تو حرفای شما ندیدم بیشتر حرفتو ب کرسی میخاسی بنشونی  اوکی حرفاتون کاملا در حد خو ...

وقتی حرفی میزنی جوابشم باید بشنوی 

صفحات اولو اگه نگاه کنین من اول سوال پرسیدم

حرف خودمو نخواستم به کرسی بشونم ولی چیزی که عقل حکم میکنه رو گفتم  

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
وقتی حرفی میزنی جوابشم باید بشنوی  صفحات اولو اگه نگاه کنین من اول سوال پرسیدم حرف خودمو نخوا ...

جوابتم دیدم دوست عزیز سوالتم دیدم گل 

اصل حرف من این بود ی درصد فک کن راس گفته باشه و قضاوت نکن همین 

و اخرشم گفتم حرف شما درسته ولمون کن 

انقد بدبختی داریم ک نگران پزشک بودن یا نبودن  ی نفر تو نی نی سایت گم شده توش 

چی میگی اخه

🤍🌱 
2740