2737
2739
چرا من معنی چت رو نفمیدم😓

عزیزم عکسی که صفحه ی اول پست اول باشه میره تو گوگل

یعنی یکی یه تاپیک مرتبط به این رو سرچ کنه و بره تو قسمت عکسا این عکس براش میره و خب میره مزاحم میشه 

و اینکه از اونجا که اینجا پر از ادمای بد و بیکاره میرن مزاحم معلمه میشن یا میگن که دانش اموزت شمارتو پخش کرده و اسکرین گذاشته و.....اسم و فامیلی استارتر هم تو عکس مشخصه

براش دردسر میشه

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عکسی که صفحه ی اول پست اول باشه میره تو گوگل یعنی یکی یه تاپیک مرتبط به این رو سرچ کنه و بره ...

اخی گنا داره

نی نی یار رو تگ کنیم بترکونه

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
2731
اخی گنا داره نی نی یار رو تگ کنیم بترکونه

من نی نی یار شبو تگ کردم ولی الان شیفت نی نی یار پنجه 

نمیتونم تگش کنم اگه میتونی تگش کن 

انقد که من دارم جوش میزنم تاپیک استارتر بترکه شماره معلمش پخش نشه خود استارتر نمیزنه و استرس نداره😂😂

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
من نی نی یار شبو تگ کردم ولی الان شیفت نی نی یار پنجه  نمیتونم تگش کنم اگه میتونی تگش کن  ...

@نی_نی_یار5    

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2738
من نی نی یار شبو تگ کردم ولی الان شیفت نی نی یار پنجه  نمیتونم تگش کنم اگه میتونی تگش کن  ...

😂😂اره منم نگرانم

@نی_نی_یار_5

واسه منم تگ نمیشه ک😓

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
😂😂اره منم نگرانم @نی_نی_یار_5 واسه منم تگ نمیشه ک😓

اشتباه نوشتین اینطوری بنویسین اسمم تو لیست میاد انتخاب کنین @نی_ اینو بنویسین لیستو ببینین اسم من هست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
خانمی تولدگرفتی ؟

ن گلم ۱۰روز دیگه تولد همسرمه من فعلا داشتم مشورت میکردم آخرش تصمیم گرفتم ساندویچ الویه درست کنم انشالله

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2706