2733
2739
عنوان

به جای تخت خواب جهیزیه بابام دو تاالنگو برام خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 3285 بازدید | 173 پست
وووووواوووووو       تخت خواب دیگه کی به خریدای پسر اضافه  شد  اینا همه ...

طرف ما سرویس چوب و پرده و فرش و تی وی همه با داماده و بقیه با عروس

اینجا نمیشود تو را نداشت و زنده ماند باور کن.....!

استارتر شوهرت جهیزیه چی خرید؟

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچین دردسرم نیست ، اونم جز وسایلی که میخوای اسباب کشی کنی، یه باز کردن و بستنشه که کار انچنان سختی نیست ، مال من یه نفره خودم میبندم باز میکنم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
تو رو خدااااااا😲من نمیدونم چرا تن به اینجور ازدواجا میدین😅

ازذواج کردیم  بعد فهمیدم  چه    بلای سر بابای بیچاره ام اوردم     هععییییی الانم دلم میسوزه یادم میفته چقد افتادن تو خرج

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   
2731
والا  همش پا ما بود شما کجا زندگی میکنید   سرویس چوب میندازین  پا پسر  ...

واااا چجور اجازه میدی گلم 

طبق قانون و شرع همه چی پا داماده 

منن همسرم نمیذاشت خیلی وسیله الکی بردارم میگفت الکی با چیزای به درد نخور نخر که خانوادتم هزینه کنن

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2738
اخه از تخت خوشمونم نمیاد نمیتونم روش بخوابم خونه پدرمم داریم هیچکی روش نمیخوابه 

درسته نظر و سلیقه ها فرق می‌کنه 

برای من مهم بود ولی 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
ازذواج کردیم  بعد فهمیدم  چه    بلای سر بابای بیچاره ام اوردم      ...

آخی عزیزم واقعا بعضی از رسما ظلمه ایشالا خداسایه شون رو برات حفظ کنه❤

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
طرف ما سرویس چوب و پرده و فرش و تی وی همه با داماده و بقیه با عروس

خانواده شوهر من  وقتی 

دختر شوهر میدن  همچی پا پسره ولی امدن  سر من   یه گدا بازی  دراوردن  البته بابام خرید همچی والبته همیشه زبونم روشون درازه ولی   دلم  خیلی میسوزه براشون  

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   
یه میلیون خودم گذاشتم با ۱۱ میلیون دو تا گرفتم 

۷ گرم شد؟

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2706