2737
2734
عنوان

به جای تخت خواب جهیزیه بابام دو تاالنگو برام خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 3285 بازدید | 173 پست
وووووواوووووو       تخت خواب دیگه کی به خریدای پسر اضافه  شد  اینا همه ...

کل جهاز رو دوش دختر این یکم رو دوش دختر؟؟ قطعا شما مرد هستی🤔😐

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم منم مستاجرم 

تخت واقعا جاگیره تو خونه مستاجری همش باید به فکر جای بزرگ باشی ولکن بابا

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
سرویس چوب که با داماده  بعدم ده تومن زیادم داده

والا  همش پا ما بود شما کجا زندگی میکنید   سرویس چوب میندازین  پا پسر  خوشبحالتون      شوهر من امد تو‌خونه اماده  نشست  فقط    اونم شاکی بود چرا ماشین ظرفشوییم    الجی هست باید   الکترولوکس   امریکا باشه   هووووف   

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   
خداروشکر ما از ای رسما نداریم کل جهاز و خونه گردن پسره🤣🤣🤣

حالا فرقی نمیکنه اگر برادر داشته باشین باز باید بخرین بالاخره هزینه میشه چه برای دختر چه پسر😑

دل بی غم کجا جویم که در عالم نبینم (سعدی)
2738
والا  همش پا ما بود شما کجا زندگی میکنید   سرویس چوب میندازین  پا پسر  ...

تو رو خدااااااا😲من نمیدونم چرا تن به اینجور ازدواجا میدین😅

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
کل جهاز رو دوش دختر این یکم رو دوش دختر؟؟ قطعا شما مرد هستی🤔😐

نه من  خودم خانومم چون همه سرویس چوب خودم گرفتم     همه چی پا ما بود 

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   
حالا فرقی نمیکنه اگر برادر داشته باشین باز باید بخرین بالاخره هزینه میشه چه برای دختر چه پسر😑

آره ولی مهم نیس برام چون اینجا خیلی راحت به پسر همه چی میدن

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
2706