2733
2734
عنوان

به غیر مذهبیا کار ندارم میشه مذهبیا بیان یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 20 پست

کسی که دروغ میگه و غیبت می‌کنه مذهبی نیست 

حالا میخواد نماز بخونه روزه بگیره خمس و زکات بده نماز شب بخونه قرآن ختم کنه هرکار بکنه 

یه سری گناها غیر عمد هست،طرف ندیده و ندونسته گناهی رو انجام میده و بعد توبه می‌کنه 

اما دروغ و غیبت عمدیه،طرف به اختیار خودش داره اینکارو می‌کنه میدونه درست نیست و می‌کنه و اون دیگه نمیتونه ادعای مومن و مذهبی بودن بکنه

چون فکر میکنن هر غلطی بکنن میتونن کفارشو بدن!

فکر میکنن بندگان برگزیده خدا هستن و هیچ کاری براشون عیب وگناه نیس

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غیبت تهمت دروغ و...ندارم .

به هیجی نرسیدم :(

دور و بریام دروغ پشت دروغ وغیبت و تهمت و....... الان به همه جا رسیدن :(

دل شکستن هم که جای خود :( 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731
تعریفت از ادم مذهبی بگو تا خودت جواب سوالت بگیری  هر کی نماز خوند که مذهبی نیست

یعنی کسی که اعتقاد به خدا و حرفاش داره و عمل میکنه

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله