2737
2739

شما که اعتقاد دارید غیبت تهمت و دروغ بده چرا باز انجام میدید ؟ چرا تا بی محلی یا بی احترامی میکنید عذرخواهی نمیکنید مگه خدا نگفته نباید دل کسی رو بشکنید؟

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غیبت و توهین و دروغ انحام ندادن یه عمل انسانیه چه ربطی به مذهبی بودن داره؟اونیکه مذهبی نیست یعنی اگر این کارا رو انجام بده کمتر اشکال داره؟

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2738

من مذهبی واقعی نیستم اما تا جایی ک سعی کنم رعایت میکنم دل نشکنم و بستگی داره مثلا تو از نظرت دل کسیو نشکستی حق داشتی اون طرف الکی بدهکاره 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

غیبت اگه میدونی ب طرف بگی ناراحت میشه و دعوا میشه نگی ولی دیگه تکرارنکنی و وازخدا براش طلب بخشش کنی یا ب جاش صدقه ای نذری چیزی بدی کافیه. تهمت هم اگه یکی بزنه باید بره پیش همون کسی ک گفته حرفشو پس بگیره و ازخوبی طرف بگه خودش توبه کنه و تکرار نشه.ولی مومن کسیه ک کمتر ظلم میکنه و کمتر عذرخواهی میکنه.ولی خب معذرت خواهی هم نشانه تواضع خدا ب هممون توفیق بده. 

2706