2737
2734
عنوان

به دادم برسید😭

195 بازدید | 22 پست

لبام خیلیبیی خشک شدن 

هرچی هم زدم فایده نداشت یه سه روزی اینطور شدن

گوشه های لبام پاره شدم از بس خشک شده 

بگین چکار کنم😭💔

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ااا ببخشید اشتباه تایپی 

شدن*😂💔

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁
2742

بالم. روغن زیتون

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

پماد ویتامین آ چشمی زدی 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2740

اگه گوش میکنی حرفمو بالم لب مینی مرو ۳۰ دقیقه فرصت بده  اوکی اومی میشه مطمئنم البته برای من و مامانم اینطور بود ها

لطفاً  هر وقت چشمت به این امضا خورد برلم صلوات بفرست مرسیییی💙♥️💖💛💚💜❤️

آب زیاد میخورم 

وازلین و ویتامین لب هم زدم فایده نداشت هروز بدتر میشه

اصلا لبام همیشه خشک میسه ولی این بار افتضاح شدن

2706