2737
2739
عنوان

خانوادم منو زندانی کردن تو خونه🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 60 پست
واضح بگو چه اشتباهی کردی  با این مشاورای رایگان تلفنی حرف بزن

۴ سال پیش از سر بچگی با ی پسری دوس بودم☹صد بار بهشون گفتم اشتباه کردم و دیگه تکرار نمیشه و من نمیدونستم انقد کار بدیه

ولی اونا درکم نمیکنن🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها راه برگردوندن اعتماد ازدست رفت شون ، قبولی در رشته ی مورد علاقه ی اونها در دانشگاه سراسری شهر دیگه (مسافت نزدیک)هست.

در اینصورت مجبورا بهت اعتماد کنن و تو هم به راحتی میتونی اعتمادشون رو جلب کنی.

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
2728
۴ سال پیش از سر بچگی با ی پسری دوس بودم☹صد بار بهشون گفتم اشتباه کردم و دیگه تکرار نمیشه و من نمیدون ...

عزیز دلم باهاشون مهربون شو 

خودت رو عاقل نشون بده 

بشین باهاشون حرف بزن به هردوشون بگو 

بگو زمان ما با شما فرق داره 

متاسفانه به چیزایی عادی شده 

من میدونم عادی شون به این معنی نیست که دیگه اون کار اشتباه نیست 

ولی باعث میشه بعضی آدما فکر کنن اون کار درسته 

بگو اگه شما هم تو این دوره بودین به احتمال زیاد همچین اشتباهی میکردید حالا به هر دلیلی...

بعضیا چون خانواده سختگیری دارن یه جورایی عقده ای میشن(عقده میگم بهت برنخوره عقده یه جور حسرته یه درد و خیلیامون یه عقده هایی داریم)

بعصیام کمبود محبت دارن و با چند تا حرف عاشقانه ساده خام میشن و وابسته 

سن نوجوونی هم که کلا تباهی و حماقته سریع وابستگی به وجود میاد و....

خلاصه هرکسی به یه دلیل حماقت میکنه و تو سن کم با کسی دوست میشه 

( این که میگم حماقت منظورم رابطه عاطفی و...تو سن کمه مگرنه اگه تو یه سن مناسب باشه عیبی نداره)

حالا تو دقیق بگو برا چی رل زدی و ارتباطت با اون پسر چطور بود...قبل اینکه خانوادت بفهمن چقدر آزاد بودی 

چطور فهمیدن و چی شد 

به جز این محدودیت ها تنبیه دیگه ای هم هست؟

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
عزیز دلم باهاشون مهربون شو  خودت رو عاقل نشون بده  بشین باهاشون حرف بزن به هردوشون بگو&n ...

چن با بیرون ربتیم باهم

ی عکس گرفتیم.

مامانم دید عکسو

ولی من بچه بودم...

گوشیم برام نخریدن هنوز

با دوستامم قطع ارتباط..

2738
نمیزارن برم که:)

یعنی نمیزارن بری دانشگاه؟

الان دوازدهمی؟

رشتت چیه؟

عزیزم کم کم میتونی وضع رو تغییر بدی نگران نباش 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
چن با بیرون ربتیم باهم ی عکس گرفتیم. مامانم دید عکسو ولی من بچه بودم... گوشیم برام نخریدن هنوز ...

اها 

خب اون حرفایی که گفتم رو بهشون بگو 

به علاوه 

بگو شما درحق من لطف کردید که اون رابطه رو تموم کردید من الان پشیمونم و میدونم کارم اشتباه بوده ولی اون موقع بچه بودم خب گول خوردم و اشتباه کردمبگو بهتون حق میدم اعتمادتون به من از بین رفته و ازم دلخورید

من میخوام تمام تلاشمو بکنم که دوباره بهم اعتماد کنید 

خدا با اون عظمت و سختگیریش هروقت بنده هاش پشیمون شن اونارو میبخشه🥺

شما هم منو ببخشید دیگه 

ولی اونا فقط با این حرفا نمیتونن تورو ببخشن 

باید در عمل ثابت کنی که بزرگ شدی و خیلی عاقلی و دیگه از دوست پسر و این چیزا اصلا خوشت نمیاد 

دوست گرامی؛ شاید مشاور ده درصد مشکلت رو حل کنه، 90% اون ها نیاز به مشاوره دارند که زندانیت کردن

امضا بلد نیستم، انگشت میزنم.  https://www.ninisite.com/discussion/topic/7836215/%d8%ac%d9%88%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b2
2706