2410
2553
عنوان

خانوادم منو زندانی کردن تو خونه🥺

1509 بازدید | 60 پست

سلام

دوستان من۱۸ سالمه

وقتی ۱۴ سالم بود ی اشتباه بچه بازیی کردم 

الان ۴ ساله مامان بابام منو زندانی کردن تو خونه🥺

هیچوقت جرعت نمیکنم بهشون بگم با دوستام برم بیرون

میگمم میگن مگه تو ولی؟

دارم دیوونه میشم

مگ من دل ندارم؟🥺

چند روز پیش بعد از مدرسه  نرفتم خونه رفتم پیش مشاور ک مشکلمونو حل کنیم

فقط ازمون پول گرفتن و هیچ مشکلی حل نشد

من حق ندارم هیچ دوستی داشته باشم

حتی گوشیمم با مامانم مشترکه

تو رو خدا کمکم کنید🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط با حرف زدن اوکی میشه

بازم قانع نشدن،راهش اینه که کار خودتو کنی

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2714
آزادی نداشتی خداییش تو نی نی سایت نبودی.

یعنی سایت ته آزادیه؟ :0

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

منو چی میگی روزش بابام اومده بود گوشیمو،میخواست چک کنه😭💔😂

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
آزادی نداشتی خداییش تو نی نی سایت نبودی.

واقعا چه ربطی داره

فقط میخواین یه نظر بدید هر جوری شده

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

اعتمادی که از دست بره خیلی سخت دوباره به دست میاد... اما خب اوناهم ۴سال دیگه زیادی دارن سخت میگیرن . دوست منم با دوست پسرش دیدن چندسال واقعا زندانی بود تو خونشون هنوزم بهش اعتماد کامل ندارن ۲۹ سالشه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
خوب کردن،اعتمادشون و از بین بردید خووو

😐😐واقعا به شعور و درک خیلیا تو این سایت شک میکنم 

تا حالا نوجوونی نبودی؟

استقلال نمیخواستی؟

دوست نداشتی با دوستات باشی؟

نمیخواستی تو جامعه باشی؟

2706