2733
2739
عنوان

کدبانوهای گرامی منو راهنمایی کنید

145 بازدید | 14 پست

سلام ،شام ده نفر مهمون دارم،میخواستم جوجه بزارم که فهمیدم بارونه و نمیشه...قرمه سبزی درست میکنم،حالا بنظرتون کشک بادمجان بزارم کنارش بد نیست؟؟سالاد مکزیکی هم درست میکنم،سوپ خوبه یا کشک بادمجان؟؟

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ترکیب قورمه سبزی و زرشک پلو و مرغ همه پسند تره تا با کشک بادمجون

اره حق با شماست ولی سختمه با دوتا بچه کوچیک،تازه اینم بادمجون رو از قبل دارم...سوپ بهتر نیست؟؟

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

من مهمونی تازه داشتم جوجه کباب که مزه دار کرده بودم تو ماهیتابه پختم با قیمه وبرنجم  زرشک پلو خیلی استقبال شد البته گوجه جوجه رو رو گاز کباب کردم

بچه هام یعنی تمام دنیام😍😍😍
من مهمونی تازه داشتم جوجه کباب که مزه دار کرده بودم تو ماهیتابه پختم با قیمه وبرنجم  زرشک پلو خ ...

چجوری رو گاز پختی؟ من یه بار امتحان کردم خیلی بد شد رنگش بد بود،اب انداخت ،اصلا جالب نبود

2738
میتونی همون سینه مرغت رو چرخ کنی مثل کباب تابه ای درست کنی اونم عالی میشه

اره ایده خوبیه،ممنون

چجوری رو گاز پختی؟ من یه بار امتحان کردم خیلی بد شد رنگش بد بود،اب انداخت ،اصلا جالب نبود

آره دیگه آب می ندازه تو از اول روغنشو با کره بریز خوب که پخت زیرشو زیاد کن درشو نذار که آب نندازه آبش تبخیر میشه به روغن میوفته و قشنگ طلایی میشه 

بچه هام یعنی تمام دنیام😍😍😍

پیشنهاد میکنم چون ده نفر مهمان داری چیزای جدید امتحان نکن ریسکش بالاست یکم مزش خوب نباشه همه زحماتت به باد می‌ره من سرم اومده که بهتون میگم

همون قرمه عالیه حالا یا با سوپ یا کشک بادمجون هر کدوم راحتتری

پیشنهاد میکنم چون ده نفر مهمان داری چیزای جدید امتحان نکن ریسکش بالاست یکم مزش خوب نباشه همه زحماتت ...

اره عزیزم نظر خودمم همینه،فقط فکر میکردم سوپ بپزم یا کشک بادمجون؟!

من هم درست میکنم ته تابه رو چرب کن بزچین جوجه ها رو بزار قشنگ آب شون رو خودشون بچینن با شعله کم عالی میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706