2737
2734
عنوان

سلام حالم خیلی بده یه مشاور خانواده‌ی عالی تو تهران میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 36 پست

سلام 

دکتر رضا رستمی
دکتر بوستانی پور

البته فراموش نکنین صبر خیلی خوبه اما از یه جایی به بعد صدمه میزنه 

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
صحبت کردن فایده نداره چون حرفامون برای همدیگه قابل فهم نیست شوهرم چند وقته تحت فشاره از نظر مالی و ت ...

چرا صبحت کردن فایده نداره  انسان تا حرف نزن کس از مشکلات اون باخبر نمیشه چرا من شما راخیلی می فهمم چون ما هم مثل شما مشکل مالی داریم ولی تواین شرایط بهترین یاور وبهترین همراه ودوست شما هستید که می تونید به امید خدا زودتر خوب بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب خدارا شکر که صبر دارید می تونم بپرسم بر سر چی مشکل دارین؟؟؟

راستش توی موارد زیادی با هم اختلاف داریم ولی اینجوری نیست که نتونیم شرایط رو کنترل کنیم تا دیشب که همسرم با دخترم سر یه استکان که شکست درگیر شد البته به شکل غیر طبیعی وقتی خواستم آرومش کنم با خودم هم درگیر شد و یکی زد تو صورتم البته فشار مسائل کاری و مالی باعث این موضوع بود ولی اون اجازه نداره به من بی حرمتی کنه و اینکه چون اولین باری بود که با هم دعوای به این شدت داشتیم دخترم حالش خیلی بد شده از دیشب تا حالا توی خواب آرام و قرار نداره

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
سلام دکتر چاوشی خوبه 

ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری دارید در اختیارم بزارید 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2728
دکتر احمد رزاقی بزن نت

باشه عزیزم حتما دربارش تحقیق میکنم

راستش توی موارد زیادی با هم اختلاف داریم ولی اینجوری نیست که نتونیم شرایط رو کنترل کنیم تا دیشب که ه ...

خوب خداراشکر که خودتون به توانای که دارین اعتراف می کنید و می گوید می تونید درستش کنید پس تمام تلاشتون انجام بدین بهترین نفر در این شرایط فقط شما هستین اگه تمام مردم هم جمع بشن فقط شما می تونید بیشترین تاثیر داشته باشین

متاسفانه شمارشو ندارم اسمشو سرچ بزنی احتمالا پیجش بالا میاد 

اشکال نداره عزیزم بازم ممنونم عزیز 

2738
سلام  دکتر رضا رستمی دکتر بوستانی پور البته فراموش نکنین صبر خیلی خوبه اما از یه جایی به بعد ...

بله برای همینه که منم دنبال یه راهکار جدیدی هستم حتما یه مشاور خوب پیدا میکنم تا مشکل از ریشه حل بشه

سلام دوست عزیز وقتی علت کاملا آشکاره ، راهکار هم ساده ست ، شما سعی کنید این روزها ایشون رو درک کنید الانه که میتونید باهاش همراه بشید و نقش یک دوست ووقعی رو ایفا ‌کنید ، بجای اینکه مشکل دیگه ای اضافه کنید و باهاش بجنگید ، اوضاع که اروم بشه قطعا ایشون از دلتون در میاره ، مردها با زنها خیییلی متفاوتن ، پیشنهاد میکنم بجای اینکه پولتو رو با مشاوره های پولی هدر ردین ، کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی رو حتماااا بخونید موفق باشید

چرا صبحت کردن فایده نداره  انسان تا حرف نزن کس از مشکلات اون باخبر نمیشه چرا من شما راخیلی می ف ...

عزیز دلم من و همسرم دو شخصیت کاملا متفاوت داریم و از هر نظر که فکر کنی عدم تفاهم داریم ولی دوتامون با گذشت و صبر تا الان زندگی رو جلو بردیم اما گاهی دیگه این دوتا راه حل مشکلات نیستن

عزیز دلم من و همسرم دو شخصیت کاملا متفاوت داریم و از هر نظر که فکر کنی عدم تفاهم داریم ولی دوتامون ب ...

خوب همین تفاوت که زن ومردو کنار هم قرار میده این که شما میگین تفاوت نیست اختلاف نظر که در تمام زندگی ها هست وتفاوت بین زن ومرد یک امر طبیعی هست 

خوب خداراشکر که خودتون به توانای که دارین اعتراف می کنید و می گوید می تونید درستش کنید پس تمام تلاشت ...

بله ولی الان دیگه به مرحله ای رسیدم که به کمک احتیاج دارم

بله ولی الان دیگه به مرحله ای رسیدم که به کمک احتیاج دارم

خوب اره کمکم خوب انسان بعضی وقت ها احتیاج به حمایت ودلداری داره چون اونطور فهمیدم مشکل شما مالی هست وبا خوب شدن این اوضاع فکر کنم حال شما واقاتون خوب بشه

2706