2726

با همسرم به مشکل خوردم دارم میمیرم از ناراحتی کسی هست بتونه کمکم کنه یه مشاور خوب سراغ دارید

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام برای یه ناراحتی خانوادگی می خوای پیش مشاور برین

بله عزیزم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2728
خوب کمی صبر داشته باش وروحیت خراب نکن وباهاش حرف بزن

من آدم بشدت صبوری هستم اما این روند دیگه داره آسیب زا میشه اگه بیشتر پیش بره از تحمل من خارج میشه

سلام اگه خیلی مشکلتون جدی نیست خودتون حلش کنید☹️

جدیه عزیزم به کمک کسی برای بهتر شدن احتیاج دارم خودم دیگه کم اوردم

دکتر احمد رزاقی

بزن نت

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
خوب به جای مشاور با شوهرت صحبت کن چون این بهتر همدیگر را بهتر میشناسین

صحبت کردن فایده نداره چون حرفامون برای همدیگه قابل فهم نیست شوهرم چند وقته تحت فشاره از نظر مالی و تو شرایط اضطراری اصلا کنترلی روی رفتارش نداره میترسم به خودش یا دخترم آسیب بزنه

عزیزم آذر سلطانی روانشناس بالینی خوراکش همین چیزاست تو اینستاگرام برو ببین ضرر نمیکنی

ممنونم عزیزم حتما دربارش تحقیق میکنم

2706