2733
2739
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ بیچاره سیستان کم از فقر میکشه جنگم اضافه شد ای خدددددا نیاد مشهد ؟

چی بگم به خدا که کاربریم رو نابود میکنن🤐

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
چییییی حمله کرده؟؟؟؟ به کدوم مرز؟؟؟ نیاد مشهد من مشهدم

اتفاقا بحث مام همین بود بزرگترین مرزو با افغانستان خراسان داره ولی از قویترنا هم هست مرزای شرقی !خیالت تخت

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه کشاورزای روستای مرزی مزاحمت ایجاد کرده بودن که توپخانه هنگ مرزبانی تته و پته شون رو یکی کرد

امروز اول وقت هم گفتن نیروی پشتیبانی داره میره اون منطقه که اگه خواستن غلطی کنن جلوشون دربیان

طبق چیزی که من شنیدم

ایران یه دیوار گذاشته بوده که قاچاقچیا رد نشن

بعد نمیدونم چطور چند نفر میتونن رد شن از اون دیوار

بعد طالبان فکر کرده که این دیوار مرز ایران و افغانستانه و به خاکشون تجاوز شده😐😐😐

خلاصه درگیری راه میوفته

الان فکر کنم تموم شده و اقایون فهمیدن مرزشون کجاست دقیقا😐

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ
2728
اتفاقا بحث مام همین بود بزرگترین مرزو با افغانستان خراسان داره ولی از قویترنا هم هست مرزای شرقی !خیا ...

درگیریا تموم شده کشاورزهای ایرانی رفتن لب مرز اونام فک کردن وارد افغانستان شدن درگیر شدن باهم 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
طبق چیزی که من شنیدم ایران یه دیوار گذاشته بوده که قاچاقچیا رد نشن بعد نمیدونم چطور چند نفر میتونن ...

تصورشم وحشتناکه که ما با چه ادمای گیجی (طالبان)همسایه ایم میترسم چند وقت دیگه فک کنن مشهدم جز سمرقنده 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
شما از کجا چنین اطلاعاتی دارید مینا جان.

تو نت تمام خبر گذاریا تیترشو رفتن دیشبم اخبار گفت

2740
درگیریا تموم شده کشاورزهای ایرانی رفتن لب مرز اونام فک کردن وارد افغانستان شدن درگیر شدن باهم 

میدونم ولی خب اینا عقل که ندارن 

برای هنگ.مرزی دعا کنید!ای خدا لعنت کندشون چی میشد سوئد و نروژ جای افغانستان پاکستان همسایمون بودن😶

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
میدونم ولی خب اینا عقل که ندارن  برای هنگ.مرزی دعا کنید!ای خدا لعنت کندشون چی میشد سوئد و نروژ ...

اتریش هلند بی حاشیه و آروم من حتی به هندم راضی بودم....

هند سالهاست با پاکستان درگیری داره

سر کشمیر میدونم

افغانستان هم تحت نفوذه مث بمب ساعتی هر لحظه ممکنه بترکه 

اتریش هلند بی حاشیه و آروم من حتی به هندم راضی بودم....

اخ ارههههه همش تن و بدنمون باید از دست اینا بلرزه!

2706