2703
2553
عنوان

سلام بچه ها کزونا گرفتم حالم خیلی بده فکر کنم آخرای عمرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 100 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم خودتو نباز. منم اینقدر داغون بودم که میخواستم وصیت نامه بنویسم. واقعا مریضی وحشتناکیه. با تمام وجود تمرکز کن روی بدنت و از بدنت تشکر کن که داره مبارزه میکنه و تلاش برای خوب شدن. به روزای خوب فکر کن. به سلامتی. مایعات فراوون بخور. استراحت کن. اگر تهرانی دستگاه بخور بزار کنارت خیلی سرفه های منو بهتر کرد. هر چند سه ماه شب تا صبح سرفه کردم. ولی خوب شدم. خوب میشی عزیزم. قوی باش و با تمام قوا مبارزه کن. 

وای منم ۲۵ این ماه باید دوز دوم بزنم خودشم کره😭😭😭 دوز اولش مرگ تجربه کردم

ایشالله چیزی نیست من هر دو دوزو زدم ولی ببین حالمو

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2720
زاستش میترسم برم دکتر😭😭😭ایشالله همیشه سلامت باشین واقعا خیلی استرس اوره😭😭میدونم ریم درگیره ولی ...

حتما برو دکتر.کل خانواده منو رمدسیویر نجات داد.برو زودتر.هفته اول دارو جواب میده‌. واکسن نزدی مگه؟

کسی رو میشناسم از احیا برگشت  عزیزم واکسن زده بودی؟؟

بله عزیزم برکت

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2714
وای منم ۲۵ این ماه باید دوز دوم بزنم خودشم کره😭😭😭 دوز اولش مرگ تجربه کردم

وا چه ربطی به واکسن داره الکی تبلیغات منفی نکن

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

سلام حتما منظم دارو هاتون رو مصرف کنید و دمنوش های گرم و غذاهای مفید مثل سوپ و آب میوه های طبیعی، و اصلا به این چیزا فکر نکنید چون احتمالش خیلیی کمه! سعی کنید اصلا استرس نداشته باشید چون سیستم ایمنی‌تون ضعیف میشه🤍 کرونا هم مثل آنفلوآنزا یه دوره ای داره که باید بگذره (حدود ۲، ۳ هفته) و شما هم رعایت کنید خوب میشید کاملا، فقط باید روحیتونو حفظ کنید و تغذیه خوب داشته باشید🍀

گوگل کن.
2706