2737
2739
عنوان

بچم شیر نمیخوره

113 بازدید | 6 پست

بچه ها پسرم نه ماهه س خیلی بد قلقه واس شیر خوردن از دیروز شش عصر شیر نخورده اما غذا بهش دادم... خیلی حالم بده. شیر خشک میخوره رفلاکس داره دارو هم میخوره. نه تو خواب میخوره نه بیداری. چکارش کنم😭😭😭😭😭

شایدم دندون درمیاره

گازت نمیگیره

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شایدم دندون درمیاره گازت نمیگیره

خییییلی با حرص همه جا رو گاز میگیره. 

ولی امیدی به دندون ندارم چون خیلی وقته بد شیر میخورن هی با کارتون و گپشی و 

الان اومدم مسافرت نمیدونم بخاطر جابجاییه یا چی... نیومدن دارم برمیگردم. خیر سرم بعد مدتی اومدم خونه پدرم سر بزنم خیلی حالم بده فقط درگیر این بودم روز و شب

خییییلی با حرص همه جا رو گاز میگیره.  ولی امیدی به دندون ندارم چون خیلی وقته بد شیر میخورن هی ...

آره احتمالم داره جاش عوض شده نمیخوره دخترمنم نمیخورد بعد یه هفته دیدم داره دندون درمیاره

کلا مهمونی میریم یا کسی میاد شیر نمیخوره نمیخوابه 

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن