2733
2734
عنوان

چقد دلم برای خواهرم میسوزه 😔خدایا

| مشاهده متن کامل بحث + 2003 بازدید | 93 پست
همه همه میگن خسته شدم انصافا من چیزی کم ندارم قیافه و خونواده خوب اما دریغ ازیه نفرخوب یه چن تایی او ...

عزیزم شروع کن هم نماز هات رو بخون هم اینایی که گفتم انجام بده🥰... حلی میشه 😀ناراحت نباش... تلاش کن

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
عزیزم شروع کن هم نماز هات رو بخون هم اینایی که گفتم انجام بده🥰... حلی میشه 😀ناراحت نباش... تلاش کن

ممنون باید حالم خوب شه تا انجام بدم میگن نامه نوشتن به خدا یافرشته هم خوبه من میخوام انجامش بدم

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون باید حالم خوب شه تا انجام بدم میگن نامه نوشتن به خدا یافرشته هم خوبه من میخوام انجامش بدم

نامه رو هم انجام بده

خلاصه کمک خواستی بهم بگو💖

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
نامه رو هم انجام بده خلاصه کمک خواستی بهم بگو💖

اره وای نمیدونم اول درخواستمو بگم بعد شکرگزاری که انگار بش رسیدم ؟؟؟

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2728
اره وای نمیدونم اول درخواستمو بگم بعد شکرگزاری که انگار بش رسیدم ؟؟؟

والا من نامه اینارو زیاد خبر ندارم  

والا من نامه اینارو زیاد خبر ندارم    

اهان خخخخ

اهان خخخخ

چرااینجوریم ما بعضیا اخهههه من همیشه میگم اگه قرار نیس ازدواج کنم کاش خدا عمرمو کم کنه واقعا خجالت م ...

چرا خجالت میکشی عزیزم این چه حرفیه سرتو بگیر بالا خدای بالا سرتو ببین با کلی حال خوب ازش کمک بخواه

ان شاالله قسمتت بشه یه بخت خوب

2740
من اهل نماز نیستم قرانو خیلی خوندم الانم سوره بقره میزارم دیگع نمیدونم چه کنم هرجا هم میرم میگن تاطل ...

اولین لطفی که به خودت میکنی اینه که با خودت بگی هیچ قدرای از خدا بالاتر نیست و طلسم هیچ معنی ای نداره

بعدم از ته دلت از خدا بخواه هرچیزی که دوست داری بهت عطا کنه

چرا خجالت میکشی عزیزم این چه حرفیه سرتو بگیر بالا خدای بالا سرتو ببین با کلی حال خوب ازش کمک بخواه ...

ممنون گلم بابت انرژی خوبت

اولین لطفی که به خودت میکنی اینه که با خودت بگی هیچ قدرای از خدا بالاتر نیست و طلسم هیچ معنی ای ندار ...

اره اتفاقا امروز گفتم من طلسم نیستم اصن طلسمی وجودندارع چی بگم دیگه بعدش هرچی خدا بخواد همون میشه

چ جوری دعا کردی مگ؟

مگه شما هر وقت دعا کردید اجابت شده؟! با دل شکسته دعا کردم... من خیلی دعا میکنم خیلی ولی بعضی وقت‌ها نمیگیره... به بنده خدا التماس نمی‌کنم به خدا التماس می‌کنم ولی بعضی وقت‌ها نمی‌شود که نمی‌شود... فک کنم نباید دعا کنم ... اینجوری سبک ترم ولی کسی جز خودش ندارم دلم اروم نمیشه 

چرااینجوریم ما بعضیا اخهههه من همیشه میگم اگه قرار نیس ازدواج کنم کاش خدا عمرمو کم کنه واقعا خجالت م ...

این چه حرفیه... مگه خلافی کردیم منم بعضی وقت‌ها سینه‌ام تنگ میشه ولی خواست خدا بالاتر از همه این حرف‌هاست. از کجا معلوم شاید امثال ما از بعضی از متاهل‌ها عاقبت بخیرتر بشیم. خدا همه رو عاقبت بخیر کنه

مگه شما هر وقت دعا کردید اجابت شده؟! با دل شکسته دعا کردم... من خیلی دعا میکنم خیلی ولی بعضی وقت‌ها ...

مگ دعا کردین ازدواج نکردین؟

من فک کردم ازدواج کردین حالا پشیمونین 

2706