2737
2739
عنوان

شوهرم میخواد از خونه بیرونم کنه…!

| مشاهده متن کامل بحث + 2633 بازدید | 54 پست
ببين اگر تقاضاي طلاق بدي هيچ بهت تعلق نميگيره . بهش رحم نكن . شده بندازيش زندان اين كارو بكن . 

خیلی اوضاع بدی شده فکر کن امروز مادر بزرگم فوت شد

بابام گفت پیام بده بش بگو

پیام دادم فکر میکنی چی گفت؟

گفت باشه حالا چون مشکل برات پیش اومده تا اخر ماه خونرو تخلیه کن و برو دنبال کارات 

تسلیت میگم اما مشکل ما ربطی به این موضوع نداره خونرو تخلیه کن!!!!!

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

اينايي كه رفتن تو ارز ديجيتال يه دفعه همه شون ميخورن زمين . چون عقل قبول نميكنه . چون تو نظام پولي دنيا به راحتي ميشه پولشويي كرد با ارز ديجيتال . اين برنامه ي آمريكايي ها بوده . كلي دلار تو كشورهاي ديگه هست . ارز ديجيتال سختن . خودشون اول 90% ارزها رو استخراج كردن . وقتي گرون بشه همه رو ميفروشن و تبديل به دلار ميكنن . اونوقت ميگن ديگه ارز ديجيتال رو به رسميت نميشناسيم . بعد هر كسي ارز ديجيتال داره ورشكسته ميشه . اگر از اولش اين ماجرا رو دنبال كرده باشي متوجه ميشي اولش با حمايت چند تا شركت آمريكايي بزرگ مثل آمازون بود كه بيت كوين جون گرفت . به موقع هم دست از حمايت برميدارن . خيلي ريسكه . مثل بورسه . اولش سود ميده آخرش همه بدبخت ميشن . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش بازگشت معشوق بگیر

دنبالش بودم اما کسی که معتبر باشه و شیاد نباشه گیر نیوردم

یکی از همین اینستا پیدا کردم یمشت چیز کپی شده برام فرستاد کلیم پول گرفت 

تاثیرم نداشت….

هر چي سرت مياد از اين اعتماد بيجا مياد . يه ذره بي رحم باش . اين زندگي ديگه به درد نميخوره . ديگه شم ...

اره تا مغز استخونم تیر میکشه یاد خریتم میوفتم

پدرمم همینو میگه اخه باهاش صحبت کرد گفت خیلی قالتاق شده دیگه زندگی با این پسر بدردت نمیخوره …

نمیدونم چیکار کنم بتونم یخورده منم ضربه بش بزنم حداقل

نمیدونی توو کوچه دیدم چطور جلو مردم سرم داد زد و بم گفت دست بم نزن …انگار نه انگار سه سال زنش بودم…قلبم اتیشه

2728
خیلی اوضاع بدی شده فکر کن امروز مادر بزرگم فوت شد بابام گفت پیام بده بش بگو پیام دادم فکر میکنی ...

خيلي قانوني برو دنبال شكايت . اما تقاضاي طلاق نده . فقط بگو همسرم خونه رو ترك كرده رفته خونه ي مادرش . همسايه ها هم شاهدن . از همسايه ها استشاهد جمع كن . ببر كلانتري . اونا تأييد كنن. ضميمه ي پرونده كن . اينها همه تو دادگاه به دردت ميخوره . خونه رو به هيچ وجه خالي نكن . اون ميخواد تو اين كارو كني و ازت شكايت كنه و به نفعش بشه . مجبور ميشه برگرده خونه . وقتي اومد خونه مثل مادر خودش كه رفت جادو كرد تو هم يه چيزي بريز تو غذاش بخوره دوباره عقلش بياد سر جاش . همه چيزشو از دستش بگير . يه اوردنگي بهش بزن و از خونه بندازش بيرون . حق و حقوقتو كامل ازش بگير . ساده نباش . صبور هم نباش . عجله كن از همين فردا بيوفت دنبال كارهات . اول برو كلانتري بگو شوهرم رفته دو ماهه نيومده خونه ميره خونه ي مادرش . بهت ميگن بايد چي كار كني . بگو از دستش شكايت دارم . 

این جور شوهرا رو باید نقره داغ کرد. ینی پیشتم بوده  تو فکرش داشته برنامه می‌ریخته چجوری بزاره ب ...

دقیقا یعنی یادش میوفتم قلبم از درد تیر میکشه

با من شبانه روز توو خونه بود و زندگی میکرد اما داشت کاراشو راست و ریست میکرد برای اینکه طلاق بده و مهریرو بپیچونه

تازه تو دعوا ازم فیلم گرفته که فحش دادم

قسمت اولش که خودش کتکم داشته میزدرو حذف کرده اون قسمت فحشای منو نگه داشته 

حالا چرا و میخواد چیکار کنه باهاش نمیدونم….

اينايي كه رفتن تو ارز ديجيتال يه دفعه همه شون ميخورن زمين . چون عقل قبول نميكنه . چون تو نظام پولي د ...

اره دقیقا

من خیلی پشتش بودم

نمیدونستم اخر همین میشه بلای جونم

اخه کلی درامدش خوب شده بود هروز تِرِید میکرد بقول بابام میگه پولدار شد شاخ شد

اخه کسی که ماهی چهار تومن درامد داشت یهو شد درامدش بالای ۲۰ میلیون

الان ولی فقط از خدا خاستم اگه بخواد حقمو بخوره ایشالا همین ارزا بزندش زمین …

اما خیلی زرنگه میگفت پولم یکم بیشتر شه میکشم بیرون 

2738

امثال من مياييم تو اين ني ني سايت گلوي خودمونو پاره ميكنيم و بعدش همه هم بهمون حمله ميكنن . ميگيم بابا تو رو خدا بيش از حد عاشق كسي نباشيد . بيش از حد به مادر خودتون هم اعتماد نكنيد . همين پدر و مادرتو ميبيني ؟ همون ها هم ميتونن تبديل به دشمن آدم بشن . الآن باور نميكني . همون طور كه قبلا در مورد همسرت باور نميكردي . اما اينها واقعيته . هميشه تو خيلي از تاپيك ها گفتم . خيانت تو زندگي ها كي اتفاق ميوفته ؟ درست در اوج عشق و اعتماد . 

خيلي قانوني برو دنبال شكايت . اما تقاضاي طلاق نده . فقط بگو همسرم خونه رو ترك كرده رفته خونه ي مادرش ...

گفت خاستی تخلیه کنی بگو بیام باید باشم یچیزیو امضا کنم

جالبه بدونی که دختر خاله های مادرشوهرم دعا نویسن و با اجنه در ارتباطن

از وقتی رفته پیش مادرش جوری شده که حتی جواب تلفن منو نمیده

میگم بش اوکی طلاق بگیریم اما حداقل بیا بشینیم عین دوتا ادم متمدن صحبت کنیم توافق کنیم

میگه اصلا نمیام فقط تلفنی

به هیچ عنوان جایی که تو باشی نمیام

نمیدونم چیکار کردن اما منو کاملا سیاه کردن جلو چشم شوهرم

جوری که بابام میگه این همونه که لقمه میزاشت دهنت؟ باورشون نمیشه

هرکی ندونه فکر میکنه خدایی نکرده من چیکار کردم زن خرا بی چیزی بودم حتما که این اینجوری داره بامن رفتار میکنه…

بهش بگو با پلیس بیا خونه رو خالی کنم وگرنه ابرو برات حلو فک و فامیلت نمیذارم 

دست پیش گرفته رفته با فامیلشون که تازه طلاق گرفته قرار گذاشته

اونم کلی راه جلو پاش گذاشته

اصلا همه راه هارو بسته

امثال من مياييم تو اين ني ني سايت گلوي خودمونو پاره ميكنيم و بعدش همه هم بهمون حمله ميكنن . ميگيم با ...

دقیقا

خیلی زمونه بدی شده

زمانی که تمام پول و زندگی ماشینمو حتی خط تلفن ۵ میلیونیمو از چنگم دراورد یهو رو‌کرد که میخواد جدا بشه

الانم بقول خودش ی اوانس بم داده

اونم اینکه برم مهریمو تعدیل کنم و سه تا شرط دیگه تا بیاد بام زندگی کنه 

دقیقا خیلی زمونه بدی شده زمانی که تمام پول و زندگی ماشینمو حتی خط تلفن ۵ میلیونیمو از چنگم د ...

با ی وکیل صحبت کن سرخود کاری نکن که به ضررت بشه سعی کن عصبی نشی با آرامش کارت پیش ببر ببین برا ماشینت که فروخته پولش بهت نداده وکیل نمیتونه کاری کنه و پول بابات حتما میشه از بانک رسید و مدرک گرفت بعد میگن اگر اموال رو به تازگی فروخته باشه بشه کاری کرد

2706