2737
2734
عنوان

شوهرم میخواد از خونه بیرونم کنه…!

2619 بازدید | 54 پست

بچه ها 

ماه پیش منو شوهرم دعوامون شد

خلاصه بگم که من بکی دوروز رفتم خونه پدرم نه برای قهر برای اینکه مشکوک به کرونا بودم و بعد برگشتم اما شوهرم جمع کرده بود رفته بود خونه مادرش

و هرچی تماس گرفتم گفت نمیام و قصدم جدایی

حالام یک ماهو چند روز میگزره

چندروز پیش دیدم دزدکی اومده یسری وسایل پوساکشو برداشته داره میره که توو کوچه مچشو گرفتم و فرار کرد انگار من جنم و اون بسم الله و گفت باید جهازتو جمع کنی و من پول پیش خونمو میخوامو باید تخلیه کنی وگرنه جهازتو میریزم بیرون.

امروزم دوباره پیام داده که تا اخر این ماه جهازتو جمع کن و برو دنبال کارای قانونیت.

حالا من موندم ایشون میتونه اینکارو بکنه ؟ وظیفه تهیه میکن مگه بعهدش نیست؟ هنوزم که منو طلاق نداده و دنبال کاراش نرفته

منم فقط مهریمو گذاشتم اجرا

حالا نمیدونم چیکار باید کنم ،وسایلمو جمع کنم ،نکنم … اصلا میشه شکایتی کرد ازش

؟

فقط۷۰۰ تومن بدون اطلاعم برام زده که مثلا نتونم برم شکایت نفقه

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهریت چقدره

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2728

اوه اوه خونه رو ترک نکن بدون حکم قاضی هم جهازت نبر 

چون هم عدم تمکین برات میزنه هم میگه خونه رو سر خود خالی کرده 

شما که درخواست مهریه دادی یه حکم قضایی هم بکیر برای بردن جهاز که حرفی نباشه تو دادگاه برا این قضیه 

ولی خب دعواتون سر چی بود نمیشه طلاق نگیری طلاق معزل و عواقب سنگینی برا دو طرف داره 

خدایا چقدر طلاق زیاد شده من میترسم 😢💔

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
2740
چرا آخه

قضیش مفصله اما مربوط به مادرشه

مادرش الان پاشو کرده توو ی کفش که باید طلاقم بده اونم شیر شده 

بجدیه توو تصمیمش منم الان دیگه نمیخوامش

مهریت چقدره

۳۰۰ تا سکه عزیزم

اما مالی نداره و همرو شش ماه پیش فروخت و تبدیل به ارز دیجیتال کرد که دستم به جایی نرسه

۳۰۰ تا سکه عزیزم اما مالی نداره و همرو شش ماه پیش فروخت و تبدیل به ارز دیجیتال کرد که دستم به جایی ...

چه نامرده 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

اگر وسايلت رو جمع كني ميتونه بره شكايت كنه كه همسر من بدون اجازه اومده وسايلشو جمع كرده . بهش بگو اگر ميخواي وسايلمو ببرم در حضور پليس همين حرفو بزن تا شاهد قانوني داشته باشم . در ضمن اگر ميخواي طلاق بدي كه من نبايد تقاضا بدم . تو ميخواي طلاق بدي . زرنگي ؟ ميخواي مهريه ندي ؟ تو اگر تقاضاي طلاق بدي مهريه يعني كشك . اين كارها رو ميكنه سرت كلاه بزاره . خبر نداره مياي ني ني سايت بقيه راهنماييت ميكنن . فكر كرده الآن تو هم ساد ساده به حرفش گوش ميدي . ازش شكايت كن اگر پررو بازي در آورد . بگو همسرم نمياد خونه . همسايه ها هم شاهد بگير . همه ي اينها رو صورت جلسه كنيد كه ول كرده رفته . اون وظيفه شه اولا نفقه بهت بده . نفقه هم كامل ازش بگير . به 700 تومن راضي نباش . هر چقدر كه ميتوني ازش بگير . با يه وكيل خوب هم مشورت كن ببين اين جور موقعيت دقيقا بايد چي كار كني . نترس . اون نميتونه كاري كنه . اگر اتفاقا خوب بتوني مديريت كني همه چيز از قبل هم بهتر ميشه . 

2706