2737
2734

با پست

وااااای عاااشق موچیم تاحالا نخوردمااا ولی حس میکنم خیلی خوشمزستت

میتونی واسم ارسال کنی؟؟

ملکه یخیم❄بزودی سه قلوه های قشنگم به دنیا میان👶🏻👶🏼👶گر نگه دار من آنست که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

همان طور که پیش تر اشاره کردیم موچی نوعی خوراکی ژاپنی است که با غلات به ویژه نوعی برنج ژاپنی به نام موشیگوما درست می شود. بدین صورت که برنج ژاپنی را با آب و حرارت می پزند و با کوبیدن آن در هاون آن را به ماده ای چسبناک تبدیل می کنند که می تواند شکل بگیرد. نوع دیگر موچی که با غلات تهیه می شود، بدین صورت است که آرد غلات را با آب گرم ترکیب کرده و بعد از ورز دادن بخار پز می کنند. به هر صورت این غذا یکی از غذاهای سنتی ژاپن است که در سال نوی ژاپنی سرو می شود. البته این را هم بگوییم که خوردن این غذا به دلیل چسبنده بودن کمی دشوار است و برای کسانی که توانایی کمتری در قورت دادن مواد غذایی دارند مانند کودکان و سالمندان توصیه نمی شود زیرا برای آن ها خطر خفگی و مرگ به همراه دارد

ملکه یخیم❄بزودی سه قلوه های قشنگم به دنیا میان👶🏻👶🏼👶گر نگه دار من آنست که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد🦋
همان طور که پیش تر اشاره کردیم موچی نوعی خوراکی ژاپنی است که با غلات به ویژه نوعی برنج ژاپنی به نام ...

خوشمزه هست؟

من ملکه ی ایرانم، ثروتمند پرافتخار زیبا  تمامی چشمها بدنبال من😎