2733
2739
عنوان

گیس فلفلم گفتین داره گولت میزنه پیام دادم بهش💔💔💔+ اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 63 پست
چ مسخره حالا مگ بچه نباشه میمیرین

شکا اصلا متوجه تاپیک شدین؟؟

میگم میخام بفرستمش دکتر حتی حاضر نیس جواب ازمایششو بگیره

از طرفی نمیدونم چطور دلداریش بدم

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️
دقیقا  الان شرایط روحیش بهم ریختست  فراموشش کنید

❤️❤️❤️

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث بچه نیس بحث دکتره و اینکه خودش حس میکنه زندگیش نابود شده نمیدونم چطور بفرستممش دکتر یا حتی ارو ...

هیچی بگو فعلا زمان برا فک کردن به بچه زیاده بعدم الان قرن یک میلادی ک نیس همه چی درمان داره پس این قضیه رو کش ندیم بهتره هروقت وقتش شد راجع بهش فک میکنیم 

ولی خب باید فکر اینم کنی شاید هیچ وقت بچه دار نشی اگه بازم میخایش بگو بهش 

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره
2728

اه قشنگ شرایطتتو درک میکنم برا منم مشکل داره البته نه ازین چیزا مشکل قلبی 😶

دیوانه شده هرکاری میکنم خوب نمیشه 😢

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
چرا به حرف بقیه ی کاربرا توجه کردی خودت باهاشی باید شناخته باشیش تو تاپیک قبلیتم گفتم فعلا دلداریش ب ...

مرسی از راهنماییت عزیزم چشم🙏🏻❤️ 

گلم طبیعیه رفتارش،دکتر همسرم براش سه ماه دارو داده بود بخاطر یکم ضعیفیش،بعد سه ماه آز داد تغییر نکرد ...

ممنپن از راهنماییت،🙏🏻❤️

2740
شکا اصلا متوجه تاپیک شدین؟؟ میگم میخام بفرستمش دکتر حتی حاضر نیس جواب ازمایششو بگیره از طرفی نمیدو ...

ولش کن زوری نمیشه 

الکی شلوغش کرده انقد ساده نباش

کاش میخواندي درگوش دنیا آوازي که مانده در گلویت کاش پر بگیرد پرنده ي تو از پشته میله ي آرزویت کاش جان بگیرد صداي آزادي رو در رویت... 

من همیشه به این موضوع فکر میکردم که اگه یه روز شوهرم عقیم بود چیکارکنم. من خودم واقعا برام مهم نیست و خود شخص برام مهمه و اصلنم قصدم از ازدواج بچه دار شدن نبود

ولی خب ببین بچه ها گفتن دروغ میگه تا حدی حق دارن چون منم زیاد دیدم طرف مقابلشون به دروغ میگه بچه دار نمیشم، تا دو روز دیگه زنده ام، سرطان دارم و از این حرفا و به قول خودشون میخوان دوست داشتن طرف مقابلو بسنجن و صد البته جلب توجه کنن😑

بهترین کار بنظرم اینه باهم برین پیش یه دکتر و جفتتونو توجیه کنه. ممکنه اشتباه برداشت کرده باشه

ممنون🙏🏻 سعی میکنم ولی حتی حاضر نیس بره دکتر میگه اینم تقدیر من زندگی من ک خراب شد  میگم دکتر ...

فعلا تو شوکه طبیعیه که نخاد بره دکتر بزار چند روز بگذره باش حرف بزن با هم برید دکتر علم پیشرفت کرده حتما یه راه درمانی هست 

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
من شخصی را قضاوت نمیکنم نمی‌گم دروغ میگه یا راست ولی اینکه میگه نمی‌رم دکتر عجیبه دلیلی هم که میاره ...

ممنون🙏🏻 اخه میگه دکتر گفت احتمال هشتاد درصد مشکلت اینه اگه مایلی ازمایشم بده مطمئن شی داده ولی نمیره جواب بگیره 

عزیزم گرید شدت بیماری واریکوسله

اره دقیقا همینو گفت گفتم وارکوسل گفت شدیدش 

شما اطلاعی راجبش داری قابل درمانه؟؟

بچه ها ببخشید اینو میپزسم  مردایی که عقیمن فقط بچه دار نمیشن  یا کلا چیز نمیشه ک بخوان ر ...

فقط بچه دار نمیشن فک کنم چیز بشن 😂

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳
2706