2726
عنوان

گیس فلفلم گفتین داره گولت میزنه پیام دادم بهش💔💔💔+ اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 63 پست
فدات الکی رو حساب حرف نی نی سایتیا رابطه تو متشنج نکن خیلیا دیه خیلی بدبینن و نطرات سمی میدن 

👌🏻👌🏻❤️🙏🏻

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️
عه  اخه یکی میگف مردایی که عقیم میشن دیگ چیز نمیشن😐😐😐دقیقا یه مردم اینو گف😂😂بازم مرسی از ...

نمیدونم 🤔😄 ولی فک کنم بشن 😄... خواهش میکنم❤️

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم🥺 اره میفهمم حستو:) انشالله حالشون خوب شه❤️

ممنون گلم 😢🌹

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
اره دقیقا همینو گفت گفتم وارکوسل گفت شدیدش  شما اطلاعی راجبش داری قابل درمانه؟؟

عزیزم این بیماری نیس که برا اکثر مردا پیش میاد خوب میشه با عمل، گرید ۱ و ۲ و ۳ داره به درجه ۳ برسه عمل میکنن خیلیم سخت نیس عمل سرپاییه، داداش منم داره دکتر بهش گفته از سرپا وایسادن به مدت طولانی و فوتبال بازی کردن و چیزای سنگین برداشتن، میاد درجه ۳ هم هس فعلا که سربازه دکتر گفته اگه بعد ازدواج بچه دار نشدی بیا عمل وگرنه همچین مشکل سازم نیس

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗
2728