2737
2739
عنوان

دوست پسرم پول گرفته ازم پس نداده

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا لباسم نخرید نخرید  ولی پولتو یه جوری پس بگیر  بگو قرض دارم یا یه بهونه دیگه

روم نمیشه گفتم حداقل پافر بخره جای اون حساب شه روم نمیشه بگم پولمو بده چ کنم

2731
به میلیون نمیرسه 500 تومن ولی اون زمان خودم لازم داشتم

واااا

چیه مگه حالا؟

دوستید دیگه

همیشه اون طفلک باید خرج کنه مگه؟

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
به میلیون نمیرسه 500 تومن ولی اون زمان خودم لازم داشتم

بنظرم اگه بهش مستقیم بگی پولمو بده شاید بهش بربخوره پولتو پس نده.میتونین برید رستوران اون پول غذا رو حساب کنه یا برید بازار لباس انتخاب کن دوست پسرت بخراگه برات

500 تومن چی بگم بهش حس میکنم پررو شده قرار بود پافر بخره یاداوری کنم بهش یا نه

بگو زمستون داره تموم میشه 

می بریم لباس بگیریم ؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2740
پولتو پس بگیر اول اون عکس ها پیش کش از ایناس که میبره دم چشمه تشنه برمیگردونه😒

رومم نمیشه بگم پولمو بده منم هیچی نمیگم حس میکنم پررو شده بگم قرار بود پافر بگیری؟

اگه یبار دیگه وعده چیزی بهت داد بگو تو همش دهن‌میای قبلنم قول پافر و ... دادی ولی کو؟؟! 

خودش خجالت میشه

پولتم بگو لازم دارم ازش بگیرش

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
500 تومن چی بگم بهش حس میکنم پررو شده قرار بود پافر بخره یاداوری کنم بهش یا نه

نه ببخشید رک میگم قصدش سواستفادست مشخصه اون یادش نرفته خودش نمیخره

پولتو پس بگیر و سرد باش باهاش ببین چیکار میکنه برات اگه کاری کرد ادامه بده اگه نه تمومش کن

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊