2737
2739
عنوان

دوست پسرم پول گرفته ازم پس نداده

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 56 پست
خب ببخشید پسر مردم هم وظیفه نداره خرج ایشون رو بده عجب

پسر مردم خیلی ناراحته نره داخل رابطه

منم نگفتم وظیفه تأمین ایشونو داره

ولی ایشونم وظیفه نداره قید پولشو بزنه

منتظر ..🤍🍃
پسر مردم خیلی ناراحته نره داخل رابطه منم نگفتم وظیفه تأمین ایشونو داره ولی ایشونم وظیفه نداره قید ...

اولا که رابطه برای دو طرف هست

انقدر احمقانه فکر نکنید که رابطه فقط برای آقایونه 

دوم اینکه هیچکس وظیفه نداره خرج اون یکیو بده

چون دوست هستن

و این کاملا دو طرفه است

استارتر هم گفت همیشه و همیشه تا الان ایشون پول رستوران‌ها و همه چیو حساب کرده

کمی عاقل بشید

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم رو نباش پررو باش😂 خیلی راحت بگو بر تو نت سرچ کن عکس یکی از بافر هارو بفرست بگو از این توشم‌اومده ...

گفته بود حقوق بگیرم میگیرم الان میدونم گرفته بگم همون لباسی که میخواستی بگیری رو بگیر؟

مردی که از اولش داره نشون میده فقط لبو دَهنه تا آخرش اینجوری می مونه و استارتر نباید ادامه بده  ...

بخدا خودم اونموقع نیاز داشتم دادم به این قراربود برام پافر بخره به روش بیارم؟چی بگم

2731
بخدا خودم اونموقع نیاز داشتم دادم به این قراربود برام پافر بخره به روش بیارم؟چی بگم

همه دارن میگن به روش بیار 

بعد هر پیام میگی ینی به روش بیارم ؟؟؟

وات د فاز؟!!!!!

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
نه اخه نمیدونم چی بگم بهش

خود دانی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2740
شما عاقلید برای کل جمعیت نینی سایت کفایت میکنه  شبتون خوش

میدونم

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰