2726
عنوان

دوست پسرم پول گرفته ازم پس نداده

1039 بازدید | 56 پست

ماه پیش میخواست برا یکی کارت به کارت کنه گفت نقد دارم تو کارت به کارت کن من بهت میدم که همون روز همو دیدیم رفتیم رستوران شام خوردیم اون حساب کرد ولی پولمو نداد  چند وقت پیشم گفت حقوق بگیرم برات پافر میگیرم باز نگرفت یبارم عکس ست هودی فرستاد گفت کدومش قشنگه که اونم باز نگرفت میدونید من نمیگم وظیفشه ولی اینکه حرفشو میزنه الکی میخواد دلمو خوش کنه ناراحت میشم میشه بگید چی بگم بهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا لباسم نخرید نخرید 

ولی پولتو یه جوری پس بگیر 

بگو قرض دارم یا یه بهونه دیگه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

پولتو پس بگیر اول اون عکس ها پیش کش از ایناس که میبره دم چشمه تشنه برمیگردونه😒

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

هر بار میرید بیرون همیشه اون حساب میکنه همه چیو؟

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2706