2204
2217

برا یلدا چه ایده هایی دارین😊

میدونم همه این روزا دپرسن و مشکلات زیاده

شاید یه عده بگن نگاه توروخدا دغدغه های ملتو🙄

ولی ما هرجوری باشیم این دنیا ساز خودشو میزنه🥴😁

و جشن ویلدا و.... بهونه هایی هستن واسه یکم از غم دور بودن❤

#دلخوشیای_کوچولو

عکس نگرفتم😕

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

سفره اینا نداریم ما

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی بچم صلوات بفرستین😘🥰خدایا شکرت صدای قلبشو شنیدم🥰🥰انشالا روزی همه منتظرا🥰

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2233

راستش عکس نمیگیرم از غذا

روم لاغـرو تـوم لنـدهـور                       من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                        https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                       
2050
به به چه با سلیقه😍

مرسی عزیزم💚 

سفره شما هم خیلی قشنگه 😍 همیشه به خوشی

باب اسفنجی: چی میشه اگه به اعتمادت خیانت کنم؟پاتریک: اعتماد کردن بهت تصمیم منه، اثبات اینکه اشتباه میکردم انتخاب تو...

عکس نمی‌گیرم ،معتقدم باید لذت برد در همون لحضه ،عکسش به دردمون نیمخوره اخه .

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺
2051