2733
2739
عنوان

یه چیزی دیدم فکرمو مشغول کرده ...😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3440 بازدید | 161 پست
برات تحریک کننده بوده؟ 🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐😔🤐

آره واقعا برام تحریک کننده بود با اینکه تا حالا دلم همچین چیزی رو نخواسته بود حالا هرکس میخواهد در مورد من هر حرفی بزنه پاسخگو ام 

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
کدوم مقاله؟ مقاله علمی بیارید در این مورد ک حداکثر مال ی سال پیش باشه اون چیزی ک من فهمیدم اینه ک ...

الکی میگن بابا باور میکنی!

یبار به یکیشون گفتم مدرک معتبر نشون بده

یه سایت ایرانی نشون داد برام😑

{ خانم هستم }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل اینجاست که بهشون یاد دادن که فقط زن باید به چشم شوهرش جذاب باشه  یعنی مثلا مهم نیست صدتا ...

مشکل سر این نیست حق زنها خورده شده آخه  مردها هیزی دارن ولی زنها هیز ی ندارن‌‌

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
روانشناسا قانون تعیین نمیکنن! تو همون غرب که بحثشو وسط میکشی رو حساب همین روانشناسا کدوم زن رو محدو ...

مگه روانشناسا قانون. وضع میکنن که بخوان قانون محدیت رو اجرا بکنن یا نکنن

دلم میخواد روح بزرگی داشته باشم فراتر. از زمین و زمینیان....
2728
مقصر فقط مردِ نباید ذهنش بره چرا من موقع رابطه ذهنم نمیره سمت این و اون وقتی همسرت تو رو زیباترین ...

چون مرد ذاتش و نوع تحریک شدنش به وسیله چشمه 

پس چیزی ک شما میبینی اگه ده درصد تحریکات می‌کنه همون امر مرد رو صد. درصد تحریک میکنه

مشکل سر این نیست حق زنها خورده شده آخه  مردها هیزی دارن ولی زنها هیز ی ندارن‌‌

اگه مرد ذاتا هیزی و چشم چرانی میکنه 

زن هم ذاتا خودنمایی میکنه

اگه هیزی اون مشکل نیست پس خودنمایی زن هم نباید مشکل باشه!

{ خانم هستم }
2740
دقیقا همینه و تاثیرش رو این افراد در زندگی شخصیشون خواهند دید از نظر من پوشیدن لباس باز یا تحریک کن ...

ببخشید اونوقت تکلیف مردایی ک با طرز لباس پوشیدنشون زنارو تحریک میکنن چیه؟

چرا فکر میکنید همه چی به ظاهره قطعا شما چیزای دیگه ای داری که شوهرت با اونا عاشقت میمونه و به بقیه ن ...

بخدا ظاهر خیلی مهمه 

من مجردم خودمو نمیگم چرا دوستم که از لحاظ خانواده خوبه اخلاقشم عالیه ،یا کلی دخترای دیگ که دیدم ولی چون قیافه خوب نداشتن شوهرم نکردن 

اونجوری لباس پوشیدن حق الناسه،ما همه به هم وصلیم ، نمیشه گفت به کسی مربوط نیست ،همون سبک لباس پوشیدن ...

همه به هم وصل هستیم ولی طبق این چیزی که شما میگی تو کشورای خارجی همه زندگی ها باید بهم ریخته باشه...

و شوهری که نتونه جلوی چشمشو بگیره و بدن پرست باشه به نظر من نباشه بهتره

البته این نظر منه

اونجوری لباس پوشیدن حق الناسه،ما همه به هم وصلیم ، نمیشه گفت به کسی مربوط نیست ،همون سبک لباس پوشیدن ...

منم خودم حجاب دارم ولی آیا زندگی شما به باسن داخل شلوار سفید بند هست ؟  که با این مدل لباس پوشیدن از هم بپاشه ؟ 

اگه مرد ذاتا هیزی و چشم چرانی میکنه  زن هم ذاتا خودنمایی میکنه اگه هیزی اون مشکل نیست پس خودن ...

کسی نگفته ذاتا هیزی مرد اشکال نداره اتفاقا خیلی هم اشکال داره ولی حرف سر اینه که یک مرد هر چقدرم نگگکاهشو حفظ کنه نمیشه که سرش توی زمین باشه و راه بره ک

ناخودآگاه میبینه و اون چیزی که ناخودآگاه میبینه و تحریک میشه حق الناسه

همه به هم وصل هستیم ولی طبق این چیزی که شما میگی تو کشورای خارجی همه زندگی ها باید بهم ریخته باشه... ...

اونجا هم به هم ریخته این همه بچه نامشروع و بی پدر پس از کجا اومده همین آدمهای معروفشون رو ببین ده تا ده تا زن عوض میکنند علت چیه؟

ببخشید اونوقت تکلیف مردایی ک با طرز لباس پوشیدنشون زنارو تحریک میکنن چیه؟

بذار قضیه رو به روایت دوستان واست توضیح بدم

مردی که تحریک میشه تقصیر زنیه که تحریکش کرده

اما

زنی که تحریک میشه تقصیر خودشه😂

{ خانم هستم }