2733
2734
عنوان

یه چیزی دیدم فکرمو مشغول کرده ...😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3440 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما غلط بکنیم بگیم لباس تحریک امیز بپوش اتفاقا این دوستانی ک اومدن گفتن تحریک میشن این حرفا رو میزنن ...

عزیزم‌شما جزو اون دسته هستی ک‌من نام بردم؟؟ فقط سوال کردم ازت یوقت فکر نکنی دارم جسارت میکنم

از اون خانمهایی که واقعا فدق بین اندام خصوصی و بقیه اندامهارو نمیدونن من اون خانمهایی رو میگم که وقتی میان خیابون خیلی معذرت میخوام خصوصی ترییین اندامشون برای من قابل روئیت هست و واقعا متاسف میشم به حالشون آخه چ معنی میده یک خانم خصوصی ترین اندامشو ک حالا اسم نمیبرم ک تعلیق نشم بزاره در معرض دید بیاد توی خیابون بجز اینکه خودشم مریض جنسیه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
این جمله شما بود به اسم آزادی یا اینکه بگه مردها نگاه نکنند حالا همینها که ادعا دارند وقتی یه خانم‌ ...

عزیزم زن و مرد فرقی نداره هردو کارشون اشتباهه مگه مردها میان تاپیک بزنن ما از دید فلان چیز خانم تو خیابان این حس رو داشتیم ک حالا خانمها بخوان تاپیک بزنن

به هر حال شبت بخیر🍁

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2731
مقاله نمیارم ولی ببینید چقدر تو اینستا عکس سینه زن هست چقدر عکس سینه مرد،همین مقایسه نشون میده برای ...

مقاله ای نیست ک بیاری

تو اینستا عکس نوک سینه زن برخلاف مرد ممنوعه پس طبیعتا چیزی ک شما میگید امکان نداره چون کسی کامل نمیتونه سینه شو نشون بده و در واقعا من بیشتر دارم بالاتنه لخت مردا و بدن سازی میبینم،هر مردی ک باشگاه رفته حداقل ی عکس با بالاتنه لخت داره ولی هر زن نه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
مقاله ای نیست ک بیاری تو اینستا عکس نوک سینه زن برخلاف مرد ممنوعه پس طبیعتا چیزی ک شما میگید امکان ...

خب چرا  ممنوعه ؟ چون تحریک آمیزه ،خوبه خودتون دارید میگید وچون مال مرد تحریک آمیز نیست به راحتی میزارن 

مقاله ای نیست ک بیاری تو اینستا عکس نوک سینه زن برخلاف مرد ممنوعه پس طبیعتا چیزی ک شما میگید امکان ...

شما مقاله بیار که تحریک آمیز لباس پوشیدن زن کار جایزی هست واز روی روان سالمه

2740
خب چرا  ممنوعه ؟ چون تحریک آمیزه ،خوبه خودتون دارید میگید وچون مال مرد تحریک آمیز نیست به راحتی ...

خانم کل سینه مرد ممنوع نیست فقط نوکش ممنوعه بعد چون تحریک امیزه؟بقیش مشکل نیست؟پس فمینیستا سر چی میجنگن و دارن میگن وقتی هیچ مقاله و تاییدیه علمی نیست ک نوک سینه سینه زن فرق داره با مرد این ممنوعیت مزخرفه؟

جایز و ...مال شماست،من کلا از اون موقع تاحالا گل دارم لگد میکنم میگم تحریک امیز از نظر هرکس متفاوته چیزی ک تو بش میگی خوب ممکنه برای کس دیگه تحریک امیز باشه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
چند وقت پیش به یه دختر چادری تو مشهد تجاوز کرده بودن. چادر ساده و بدون هیچ آرایشی بنده خدا میخواسته ...

چرا تو همون نمایشگاه نشون ندادن اون مرد ب خاطر چی قبلش اینهمه فشار اومده روش و و با چی تحریک شده ک دست به تجاوز زده؟ چرا قرل تجاوزو نمیگن چی بوده و چی و شده ک حتی مثلا تو ایران  پی اعدامم  ب تنشون میاملن🤔 البته بدون گارد  گفتم و همین الان برام سوال پیش اومد خیلی چیز معلومیه برا تحریک شدن فیلم پور ن یا اندام لخت میبینن نه مراسم دعا و عکس دختر چادری 

چرا تو همون نمایشگاه نشون ندادن اون مرد ب خاطر چی قبلش اینهمه فشار اومده روش و و با چی تحریک شده ک د ...

مگه خانم ها وقتی تحریک میشن، تجاوز میکنن؟

انسان فرقش با حیوان این هست که نباید به محض اینکه تحریک شد، رابطه برقرار کنه چون شاید موقعیت و امکاناتش نباشه و باید خودش رو کنترل کنه 

مثلا شنیدم گاوهای ماده بعضی اوقات صداشون و... تغییر میکنه و صاحبش میفهمه این رابطه میخواد و میره براش میاره.

فرق انسان با حیوان اینه که باید روی خودش کنترل داشته باشه نه اینکه تا تحریک شد به اولین نفری که رسید تجاوز کنه

چرا تو همون نمایشگاه نشون ندادن اون مرد ب خاطر چی قبلش اینهمه فشار اومده روش و و با چی تحریک شده ک د ...

خانم عزيز و محترم شما داري با اين حرف كار متجاوز رو توجيح ميكني!!! 

حالا ميخواد تحريك شده باشه يا نشده باشه فرقي نميكنه ، يه انسان هيچ حقي نداره بدون اجازه و خواسته ي اون فرد مقابل يا پارتنرش حتي لمسش كنه!!! يا حتي تيكه بندازه! لمس بدون خواسته طرف و رابطه زوري و يا حتي تيكه انداختن تجاوز محسوب ميشه. اصلا هم جاي توجيح نداره. 

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))