2737
2734
عنوان

یه چیزی دیدم فکرمو مشغول کرده ...😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3443 بازدید | 161 پست
آخ گفتی نمیفهمم واقعا،معنی وفاداری یعنی این ک شوهرت راه برا خیانت داشته باشه ولی ب اختیار خودش انتخ ...

مشکل اینجاست که بهشون یاد دادن که فقط زن باید به چشم شوهرش جذاب باشه 

یعنی مثلا مهم نیست صدتا مرد قد بلند تر و خوش قیافه تره و خوش هیکلتر با موهای پر و قشنگ تو خیابونه و شوهر من چاق و کوتاه و کچله و من باید زن خوبی باشم و با اون مردای تو خیابون تحریک نشم و سرم با شوهر خودم گرم باشه

اماااااا شوهر من حق داره با بقیه زنا تحریک بشه و منو با اونا مقایسه کنه.

زنای ما رو شستشوی مغزی دادن متاسفانه!

{ خانم هستم }
طرد نمیکنه ولی تو حافظه مرد میمونه و ممکنه هنگام س ک س با زنش تصاویری از اون خانوم تو ذهنش بیاد واین ...

به قول یکی از همین کاربرا که الان گفت 

ماهم هزارتا مرد میبینیم هرروز که خیلی جذاب تر از کسی هستن که کنارمونه...

مگه ما فکر میکنیم به اونا..!

درسته مردا خیلیاشون عقلشون به چشمشونه ولی خود ماییم که باعث شدیم حساس بشن... وقتی میبینن همسرشون وقتی یکی آزاد میاد کنار شوهرش عصبانی میشن،مرد حساس تر میشه بیشتر تو ذهنش میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راهکار داره خب یه شات گان بگیر دستت برو تو خیابون همه خانوما رو بکش اینجوری فقط خودت میمونی شوهرت ...

عصبی نشو خب فکرم مشغول شده دیگه من خودم جزو خوشگلا محسوب میشم شاید خیلی دلشون بخواد منو بکشن و خلاص😜

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
2731
آخ گفتی نمیفهمم واقعا،معنی وفاداری یعنی این ک شوهرت راه برا خیانت داشته باشه ولی ب اختیار خودش انتخ ...

اینجا بحث خیانت نیس بحث اینه ک یک مرد خوب و وفادار که زنش رو هم خیلی دوست داره صحنه‌هایی ررو توی خیابون ببینه ک حس کنه زنش توی این زمینه نقصی داره مثلا اندام زنش اثبات خوب نباشه

بازم محبتی کم نمیشه ولی طبیعتاً موقع س ک س با زنش اون صحنه ها یادش میاد و هیچ خانومی اینو نمیخاد

دلم میخواد روح بزرگی داشته باشم فراتر. از زمین و زمینیان....

اتفاقا دلم میخواد تو این موقعیتا باشه، هرچند چیزی ازش خدایی نکرده ببینم بد قاطی میکنم ولی منعش نمیکنم، وفادار موندن تو این موقعیتا مشخص میشه....

همونطور که شوهر هزارتا راه رنگ و وارنگ جلوشه.

منم اون راهارو جلوم دارم.

وااای من توووووو

هر وقت که یه نفر تو خیابون میبینم میگم خدایا تورو خدا شوهر نبینمش قلبم میریزه هااااا دلم میگیره  به خدا روا نیست این که تن و بدنت رو فرم بدنت رو نشون اینو اون بدی میدونم به خودشون مربوطه میدونم اما ...

مرد سرشار از غریزه هست هر چقدر نگا نکنه هر چقدر  آدم خوبی باشه بازم فکرش درگیر میشه مقایسه میکنه تو ذهنش هر چقدر هم به رو نیاره ای خدا من نمیگذرم تو هم نگذر 

اینا با این کاراشون فقط روسیاه میشن پیش خدا همین و الا که ...

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
مشکل اینجاست که بهشون یاد دادن که فقط زن باید به چشم شوهرش جذاب باشه  یعنی مثلا مهم نیست صدتا ...

از نظر روانشناسی هم ثابت شده مردا در زمینه بینایی هزاران هزار بار بیشتر تحریک میشن تا خانوما پس این مقایسه درست نیست

از نظر روانشناسی هم ثابت شده مردا در زمینه بینایی هزاران هزار بار بیشتر تحریک میشن تا خانوما پس این ...

اون روانشناسی که همچین حرفی گفته زر زیادی زده

من یه زنم و خودم تشخیص میدم بیشتر تحریک میشم یا کمتر 

{ خانم هستم }
مشکل اینجاست که بهشون یاد دادن که فقط زن باید به چشم شوهرش جذاب باشه  یعنی مثلا مهم نیست صدتا ...

ببین عزیزم تو کجا بزرگ شدی اینجا همه اینجا همین ایران همون حوض کوچیکی که میگی پس تحقیر نکن آره اینا هیچ حالشون نیست  خیلی بهتر از خیلیها زن بودن بلدم فقط دقت کن می گم برام تحریک کننده بود حالا شما ادعا ی بالا دست بودنته حق نداری تحقیر کنی فهمیدی 

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
اون روانشناسی که همچین حرفی گفته زر زیادی زده من یه زنم و خودم تشخیص میدم بیشتر تحریک میشم یا کمتر& ...

تمام روانشناسا حتی غربی ها اینو میگن یک نفر نیست

شما اگه علم رو قبول نداری بحثش جداست و نشون دهنده منطق بالای شماست عزیزم

ببین عزیزم تو کجا بزرگ شدی اینجا همه اینجا همین ایران همون حوض کوچیکی که میگی پس تحقیر نکن آره اینا ...

مخاطب حرفای من فقط تو نبودی که بخوام تحقیرت کنم

من کل خانومایی رو گفتم که هیز بودن رو حق شوهرشون میدونن اما ازادی پوشش رو حق همجنساشون نمیدونن

شما تو عنوانت گفتی هرکی حق داره هرچی میخواد بپوشه و مشکلی با این قضیه نداشتی پس مخاطب اصلی من تو نیستی

اونایی ان که زن ستیزن و اکثریت جامعه ما رو تشکیل دادن

بله متاسفانه منم همین جا بزرگ شدم !

{ خانم هستم }
تمام روانشناسا حتی غربی ها اینو میگن یک نفر نیست شما اگه علم رو قبول نداری بحثش جداست و نشون دهنده ...

روانشناسا قانون تعیین نمیکنن!

تو همون غرب که بحثشو وسط میکشی رو حساب همین روانشناسا کدوم زن رو محدود کردن؟!!!!!

{ خانم هستم }

[QUOTE=217303091]اها این خیانت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شرمنده نمیدونستم یکی دیگه اومدن تو ذهن موقع رابطه خیانت نیست[/QUO

آدم گاهی دوست ندارم ب بعضی چیزا فک کنه و ناخودآگاه ذهنش می‌ره سمتش

و مقصر این قضیه فقط مرد نیس