2733
2739

تو دور و اطراف من وقتی مراسم خواستگاری برگزار میشه، یعنی دوطرف قبلا همدیگه رو دیدن و در مورد ظاهر مشکلی ندارن، شغل و تحصیلات و حدود توان مالی طرفین معلومه، اطلاعات پایه از خانواده ی همدیگه دارن... 

در واقع خواستگاری به بعد برای شناخت بیشتر اخلاق و رفتار دختر و پسر و خونواده و توافق روی جزییات هست، که معمولا چند جلسه طول می‌کشه

این که تو یه نصف مهمونی کسی بره و بگه نپسندیدم رو زیاد متوجه نمیشم...

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارن مهمونی رو تحلیل و بررسی میکنن وااای دیدی چطوری پذیرایی کردن اون چ لباسی بود پوشیده بودن دیدی ...

دیگه بساط غیبت برچیده شده😂😂

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
تو دور و اطراف من وقتی مراسم خواستگاری برگزار میشه، یعنی دوطرف قبلا همدیگه رو دیدن و در مورد ظاهر مش ...

عزیزم منم مثل شمافکرمیکنم میشه بیای تایپیک آخرم نظرتو بگی؟

2728
تو دور و اطراف من وقتی مراسم خواستگاری برگزار میشه، یعنی دوطرف قبلا همدیگه رو دیدن و در مورد ظاهر مش ...

کاملا درسته ومرحله اشنایی برای همینه وباید قبل خواستگاری باشه 

الان اون دختر خانم داره باخودش فکر مینکه عیب وایراد من چیه که رد شدم واین خودش یه ضربه روحی هست

هرگز با یک ادم نادان مجادله نکنید؛تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند...
2738
منظور شمااز مرحله سوم  چیه؟

تورک ها سه مرحله خواستگاری دارن!ی بار مادر پسره میاد اگه پسندید خواهر یا زن داداش پسره میاد با خاله پسره!بار سوم پسره میاد با شیرینیو گل و اینجور چیزا

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
🙁اخی خب مگ‌قبلش عکسشو نشونش ندادین؟ کاش قبل از اینکه رسمی‌برید خاستگاری اشنایی میزاشتین خودشون دو ...

👌🏻👌🏻

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
🙁اخی خب مگ‌قبلش عکسشو نشونش ندادین؟ کاش قبل از اینکه رسمی‌برید خاستگاری اشنایی میزاشتین خودشون دو ...

گفتیم میشه یک عکس بدین گفتن ما عکس دخترمونو برا کسی نمیدیم حضوری بیان

کاملا درسته ومرحله اشنایی برای همینه وباید قبل خواستگاری باشه  الان اون دختر خانم داره باخودش ...

پس بیچاره پسرا ک بعد از خاستگاری جواب رد میشنون 

من هر بار ک خاستگاری رو رد میکردم انقد شرمندشون میشدم😔هی میگم خدایا چطوری بگم ناراحت نشه دلش نشکنه

میگفتم الان پسره دلش شکسته یا پیش خودش داره میگه مگه من چم بوده

بنده خداها ایراد خاصی هم نداشتن فقط با معیاری من یکی نبودن

ما بهش گفتیم خودت کسی دوس نداری گفت نه من میخام سنتی زن بگیرم  من و مامانم حوصله نداریم هعی بر ...

بیا منووووو بگیر

کنترلم دست خودت(حسن ریوندی)

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁😁😁

2706